به اتفاق آرا مورد تأکید قرار گرفت احداث آمفی تئاتر پارک آیت الله مدنی (ره) بر اساس مصوبه سال 93 شورای شهر کاشان اعضای شورای اسلامی شهر کاشان در مصوبه ای خواستار اجرای مصوبه سال 93 و پیگیری احداث آمفی تئاتر مرکزی شهر واقع در پارک آیت الله مدنی (ره) کاشان شدند.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت - تعداد بازدید: 906 بار

اعضای شورای اسلامی شهر کاشان در مصوبه ای خواستار اجرای مصوبه سال 93 و پیگیری احداث آمفی تئاتر مرکزی شهر واقع در پارک آیت الله مدنی (ره) کاشان شدند.
 
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان، در سیصد و دومین نشست علنی شورا که با حضور تمام اعضا و معاون هماهنگی و برنامه ریزی شهردار کاشان برگزار شد طرح دوفوریتی جانمایی احداث آمفی تئاتر پارک حضرت آیت الله مدنی(ره) مورد بررسی قرار گرفت.
 
رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای اسلامی شهر کاشان در این نشست با اشاره به دو بعد فنی و اداری، به ارائه موضع  خود از منظر اداری پرداخت و گفت:‌به دلیل احساس نیاز شهرستان به مجموعه فرهنگی مرکزی، اعضای کمیسیون عمرانی شورا در اردیبهشت 93 پیشنهادی را مبنی بر احداث مجموعه جامع فرهنگی در محل پارک آیت الله مدنی (ره) مطرح کردند که با تصویب شورا به شهرداری ابلاغ شد.
 
دکتر سید علی ثابت، بر همین اساس به احداث آمفی تئاتر واقع در بلوار دانش در محل سایت شهرداری اشاره و اجرای آن را نادرست و مغایر مصوبه سال 93 قلمداد کرد و نسبت به بروز مشکلات عمده برای آن منطقه هشدار داد.
وی در عین حال، برخورداری ساختمان شهرداری کاشان از یک سالن اجتماعات را یک امر بدیهی و ضروری دانست و بر لزوم ایجاد آن با در نظرگرفتن ظرفیت های آن مجموعه و همچنین ملاحظات شهری و ترافیکی تأکید کرد.
 
مهندس سیدمهدی ناظم رضوی عضو شورا نیز با اشاره به اختصاص فضای سالن اجتماعات در طراحی ساختمان شهرداری در سال های پیش،احداث  آن را برای این مجموعه لازم دانست و  همچنین بحث آن را تفکیک شده از فرهنگسرا یا آمفی تئاتر مرکزی پارک آیت الله مدنی(ره) قلمداد کرد و البته لزوم کنترل فعالیت های عمرانی با توجه به فضای بوستانی منطقه را خواستار شد.
 
علی رسول زاده عضو دیگر شورا  نیز در این نشست با تأکید بر ضرورت رعایت شأن و جایگاه  نمایندگان مردم شهر کاشان، خواستار اجرای مصوبه شورای اسلامی شهر کاشان شد و گفت: با توجه به مباحثی که در سال 93 مطرح شد و این نکته که نیاز به مجموعه فرهنگی جامع در شهر وجود دارد بهترین مکان در پارک آیت الله مدنی(ره) پیش بینی شد که این اقدام شورا با توجه به نیت واقف امر درستی بوده است.
 
علی هاشمی طاهری رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورا نیز در این جلسه ایجاد سالن اجتماعات برای شهرداری کاشان را امری ضروری خواند و در عین حال بر لزوم اجرای هر چه سریعتر پروژه مجموعه فرهنگی پارک آیت الله مدنی(ره) تأکید کرد.
 
همچنین امیرحسین پارسا نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا اختصاص سالن اجتماعات برای شهرداری را خواستار شد و در ادامه نکاتی را پیرامون مصوبه سال 93 مطرح کرد.
 
مهندس محسن فخری معاون هماهنگی و برنامه ریزی شهردار کاشان، نیز در این نشست با اذعان به تعهد شهرداری نسبت به اجرای مصوبه سال 93 و احداث آمفی تئاتر مرکزی شهر در پارک آیت الله مدنی(ره) کاشان، ایجاد سالن اجتماعات را برای کاربری ساختمان شهرداری دانست و دلیل آن را عدم وجود مکانی در شهر ، برای گردهمایی بیان کرد.
 
حسین حیدریان ریاست شورا نیز در این جلسه با تأکید بر  لزوم اجرای مصوبه سال 93 مبنی بر احداث آمفی تئاتر مرکزی در پارک آیت الله مدنی(ره)، عدم تناسب مختصات و اقتضائات طرح و جانمایی این پروژه کلان فرهنگی برای سالن اجتماعات شهرداری کاشان را دلیل دغدغه مندی اعضای شورا عنوان کرد.
 
در پایان مقرر شد ضمن اجرایی شدن مصوبه سال 93 و احداث پروژه فرهنگی در پارک آیت الله مدنی(ره)، روند اجرای طرح بلوار دانش متوقف شده تا پس از مطرح شدن در کمیسیون فنی و عمرانی با حضور مشاور  و تأیید توسط شورا اقدام لازم صورت گیرد
برچسب ها:
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
سرخط خبرها
پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر کاشان درپی حادثه تلخ و مصیبت‌ بار زمین ‌لرزه در غرب کشور
پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر کاشان درپی حادثه تلخ و مصیبت‌ بار زمین ‌لرزه در غرب کشور
جلسه کمیسیون انرژی،آب و محیط زیست شورای اسلامی شهر کاشان
جلسه کمیسیون انرژی،آب و محیط زیست شورای اسلامی شهر کاشان
تکمیل پروژه های شهرداری مسولیت سنگینی برای شورا است
تکمیل پروژه های شهرداری مسولیت سنگینی برای شورا است
 جلسه کمیسیون  فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کاشان
جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کاشان
معرفی هیات رئیسه و اعضای کمیسیون انرژی،آب و محیط زیست
معرفی هیات رئیسه و اعضای کمیسیون انرژی،آب و محیط زیست
معرفی هیات رئیسه و اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی
معرفی هیات رئیسه و اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی
بررسی قرارداد انتقال و دفن زباله های بیمارستانی
بررسی قرارداد انتقال و دفن زباله های بیمارستانی
 یک میلیارد و 122 میلیون تومان هزینه پارکینگ امیریه
یک میلیارد و 122 میلیون تومان هزینه پارکینگ امیریه
تازه ترین اخبار
پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر کاشان درپی حادثه تلخ و مصیبت‌ بار زمین ‌لرزه در غرب کشور جلسه کمیسیون انرژی،آب و محیط زیست شورای اسلامی شهر کاشان تکمیل پروژه های شهرداری مسولیت سنگینی برای شورا است جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کاشان معرفی هیات رئیسه و اعضای کمیسیون انرژی،آب و محیط زیست معرفی هیات رئیسه و اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی بررسی قرارداد انتقال و دفن زباله های بیمارستانی یک میلیارد و 122 میلیون تومان هزینه پارکینگ امیریه نباید همه هزینه سازمان ها روی دوش شهرداری باشد آنچه باید از پروژه زیر گذر خیابان امیریه بدانید. گفتگوی اختصاصی با عفت پدرام فر تنها عضو زن شورای اسلامی کاشان دیدار ریاست شورای اسلامی شهر،شهردار محترم و مدیران شهرداری کاشان با جانباز عزیز ۷۰ درصد" آقای سعید راحتی" مظلومیت بانوان در حوزه ورزش با پیگیری مسوولان کمرنگ شود/ مجموعه علوم پزشکی باید رسالت خدماتی داشته باشد بررسی و ارائه گزارش عملکرد شش ماهه بودجه سال 96
پربازدیدترین اخبار
مهندس جواد حاجی قدیری مدیر نمونه شرکت آب و فاضلاب در سطح استان اصفهان بازدید اعضای شورای اسلامی شهر کاشان از گلستان گل محمدی شهرک فتح المبین نگاه ویژه شرکت برق منطقه ای استان اصفهان به شهر کویری کاشان موانع و چالش های توسعه مشهد اردهال بررسی شد دیدار اعضاء با حضرت آیت اله نمازی، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کاشان درخواست از دولت تدبیر و امید برای توجه جدی به کاشان برای سرعت بخشی به توسعه کاشان چاره ای جز جلب اعتماد سرمایه گذاران نداریم با همه بضاعت مان به توسعه کاشان بزرگ معتقدیم امیرحسین پارسا جانشین مهندس عرب بیگی شد همدلی و همزبانی؛ چراغ راه مدیریت شهری است
كاشان - بلوار شهید خادمی - جنب پارک شهید حسن زاده - شورای اسلامی شهر | تلفن: 55440055 (031)
کلیه حقوق متعلق به شورای اسلامی شهر کاشان می باشد.