به اتفاق آرا مورد تأکید قرار گرفت احداث آمفی تئاتر پارک آیت الله مدنی (ره) بر اساس مصوبه سال 93 شورای شهر کاشان اعضای شورای اسلامی شهر کاشان در مصوبه ای خواستار اجرای مصوبه سال 93 و پیگیری احداث آمفی تئاتر مرکزی شهر واقع در پارک آیت الله مدنی (ره) کاشان شدند.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت - تعداد بازدید: 440 بار

اعضای شورای اسلامی شهر کاشان در مصوبه ای خواستار اجرای مصوبه سال 93 و پیگیری احداث آمفی تئاتر مرکزی شهر واقع در پارک آیت الله مدنی (ره) کاشان شدند.
 
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان، در سیصد و دومین نشست علنی شورا که با حضور تمام اعضا و معاون هماهنگی و برنامه ریزی شهردار کاشان برگزار شد طرح دوفوریتی جانمایی احداث آمفی تئاتر پارک حضرت آیت الله مدنی(ره) مورد بررسی قرار گرفت.
 
رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای اسلامی شهر کاشان در این نشست با اشاره به دو بعد فنی و اداری، به ارائه موضع  خود از منظر اداری پرداخت و گفت:‌به دلیل احساس نیاز شهرستان به مجموعه فرهنگی مرکزی، اعضای کمیسیون عمرانی شورا در اردیبهشت 93 پیشنهادی را مبنی بر احداث مجموعه جامع فرهنگی در محل پارک آیت الله مدنی (ره) مطرح کردند که با تصویب شورا به شهرداری ابلاغ شد.
 
دکتر سید علی ثابت، بر همین اساس به احداث آمفی تئاتر واقع در بلوار دانش در محل سایت شهرداری اشاره و اجرای آن را نادرست و مغایر مصوبه سال 93 قلمداد کرد و نسبت به بروز مشکلات عمده برای آن منطقه هشدار داد.
وی در عین حال، برخورداری ساختمان شهرداری کاشان از یک سالن اجتماعات را یک امر بدیهی و ضروری دانست و بر لزوم ایجاد آن با در نظرگرفتن ظرفیت های آن مجموعه و همچنین ملاحظات شهری و ترافیکی تأکید کرد.
 
مهندس سیدمهدی ناظم رضوی عضو شورا نیز با اشاره به اختصاص فضای سالن اجتماعات در طراحی ساختمان شهرداری در سال های پیش،احداث  آن را برای این مجموعه لازم دانست و  همچنین بحث آن را تفکیک شده از فرهنگسرا یا آمفی تئاتر مرکزی پارک آیت الله مدنی(ره) قلمداد کرد و البته لزوم کنترل فعالیت های عمرانی با توجه به فضای بوستانی منطقه را خواستار شد.
 
علی رسول زاده عضو دیگر شورا  نیز در این نشست با تأکید بر ضرورت رعایت شأن و جایگاه  نمایندگان مردم شهر کاشان، خواستار اجرای مصوبه شورای اسلامی شهر کاشان شد و گفت: با توجه به مباحثی که در سال 93 مطرح شد و این نکته که نیاز به مجموعه فرهنگی جامع در شهر وجود دارد بهترین مکان در پارک آیت الله مدنی(ره) پیش بینی شد که این اقدام شورا با توجه به نیت واقف امر درستی بوده است.
 
علی هاشمی طاهری رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورا نیز در این جلسه ایجاد سالن اجتماعات برای شهرداری کاشان را امری ضروری خواند و در عین حال بر لزوم اجرای هر چه سریعتر پروژه مجموعه فرهنگی پارک آیت الله مدنی(ره) تأکید کرد.
 
همچنین امیرحسین پارسا نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا اختصاص سالن اجتماعات برای شهرداری را خواستار شد و در ادامه نکاتی را پیرامون مصوبه سال 93 مطرح کرد.
 
مهندس محسن فخری معاون هماهنگی و برنامه ریزی شهردار کاشان، نیز در این نشست با اذعان به تعهد شهرداری نسبت به اجرای مصوبه سال 93 و احداث آمفی تئاتر مرکزی شهر در پارک آیت الله مدنی(ره) کاشان، ایجاد سالن اجتماعات را برای کاربری ساختمان شهرداری دانست و دلیل آن را عدم وجود مکانی در شهر ، برای گردهمایی بیان کرد.
 
حسین حیدریان ریاست شورا نیز در این جلسه با تأکید بر  لزوم اجرای مصوبه سال 93 مبنی بر احداث آمفی تئاتر مرکزی در پارک آیت الله مدنی(ره)، عدم تناسب مختصات و اقتضائات طرح و جانمایی این پروژه کلان فرهنگی برای سالن اجتماعات شهرداری کاشان را دلیل دغدغه مندی اعضای شورا عنوان کرد.
 
در پایان مقرر شد ضمن اجرایی شدن مصوبه سال 93 و احداث پروژه فرهنگی در پارک آیت الله مدنی(ره)، روند اجرای طرح بلوار دانش متوقف شده تا پس از مطرح شدن در کمیسیون فنی و عمرانی با حضور مشاور  و تأیید توسط شورا اقدام لازم صورت گیرد
برچسب ها:
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
سرخط خبرها
 پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان
پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان
پارلمان شهری به بقای تیم فوتبال شهرداری کاشان رأی داد/گزارش حسابرسی شهرداری به اتاق انتظار رفت
پارلمان شهری به بقای تیم فوتبال شهرداری کاشان رأی داد/گزارش حسابرسی شهرداری به اتاق انتظار رفت
آسیب شناسی در پرونده های حقوقی شهرداری کاشان
آسیب شناسی در پرونده های حقوقی شهرداری کاشان
کلیات اصلاح اساسنامه سازمان های وابسته شهرداری مسکوت ماند /عمر باشگاه ورزشی شهرداری کاشان به اتمام رسید
کلیات اصلاح اساسنامه سازمان های وابسته شهرداری مسکوت ماند /عمر باشگاه ورزشی شهرداری کاشان به اتمام رسید
«منتخبان» و «خادمان» شورای شهر کاشان دور یک میز نشستند
«منتخبان» و «خادمان» شورای شهر کاشان دور یک میز نشستند
لایحه پارکینگ امیریه به کمیسیون های تخصصی شورا رفت.
لایحه پارکینگ امیریه به کمیسیون های تخصصی شورا رفت.
پرونده حقوق کارکنان شهرداری کاشان روی میز شورای شهر قرار گرفت
پرونده حقوق کارکنان شهرداری کاشان روی میز شورای شهر قرار گرفت
گزارش فرودگاه کاشان اعضای  شورای شهر را قانع نکرد
گزارش فرودگاه کاشان اعضای شورای شهر را قانع نکرد
تازه ترین اخبار
پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان پارلمان شهری به بقای تیم فوتبال شهرداری کاشان رأی داد/گزارش حسابرسی شهرداری به اتاق انتظار رفت آسیب شناسی در پرونده های حقوقی شهرداری کاشان کلیات اصلاح اساسنامه سازمان های وابسته شهرداری مسکوت ماند /عمر باشگاه ورزشی شهرداری کاشان به اتمام رسید «منتخبان» و «خادمان» شورای شهر کاشان دور یک میز نشستند لایحه پارکینگ امیریه به کمیسیون های تخصصی شورا رفت. پرونده حقوق کارکنان شهرداری کاشان روی میز شورای شهر قرار گرفت گزارش فرودگاه کاشان اعضای شورای شهر را قانع نکرد طرح سوال هفت عضو شورا جهت بررسی بیشتر به کمیسیون ها ارجاع شد نشست علنی با موضوع طرح سوال هفت عضو شورا لغو گردید پیام تبریک حسین حیدریان،رئیس شورای اسلامی شهر کاشان به مردم مومن و شریف دارالمومنین کاشان و منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان‎ درگذشت مرحوم حاج حسین فربد تسلیت باد‎ احداث آمفی تئاتر پارک آیت الله مدنی (ره) بر اساس مصوبه سال 93 شورای شهر کاشان پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر به رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان به مناسبت روز معلم
پربازدیدترین اخبار
بازدید اعضای شورای اسلامی شهر کاشان از گلستان گل محمدی شهرک فتح المبین مهندس جواد حاجی قدیری مدیر نمونه شرکت آب و فاضلاب در سطح استان اصفهان نگاه ویژه شرکت برق منطقه ای استان اصفهان به شهر کویری کاشان دیدار اعضاء با حضرت آیت اله نمازی، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کاشان درخواست از دولت تدبیر و امید برای توجه جدی به کاشان موانع و چالش های توسعه مشهد اردهال بررسی شد برای سرعت بخشی به توسعه کاشان چاره ای جز جلب اعتماد سرمایه گذاران نداریم امیرحسین پارسا جانشین مهندس عرب بیگی شد با همه بضاعت مان به توسعه کاشان بزرگ معتقدیم همدلی و همزبانی؛ چراغ راه مدیریت شهری است
كاشان - بلوار شهید خادمی - جنب پارک شهید حسن زاده - شورای اسلامی شهر | تلفن: 55440055 (031)
کلیه حقوق متعلق به شورای اسلامی شهر کاشان می باشد.