باتوجه به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا: نشست علنی با موضوع طرح سوال هفت عضو شورا لغو گردید با توجه به حد نصاب نرسیدن اعضای شورای اسلامی شهر بررسی طرح سوال هفت نفر از اعضا ازشهردار کاشان با موضوع افزایش ضریب قراردادهای عمرانی شهرداری و عدم رعایت در تنظیم قراردادها برگزار نشد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۷ خرداد - تعداد بازدید: 444 بار
.
باتوجه به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا:
نشست علنی با موضوع طرح سوال هفت عضو شورا لغو گردید

با توجه به حد نصاب نرسیدن اعضای شورای اسلامی شهر بررسی طرح سوال هفت نفر از اعضا ازشهردار کاشان با موضوع افزایش ضریب قراردادهای عمرانی شهرداری و عدم رعایت در تنظیم قراردادها برگزار نشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان، در سیصد و چهارمین نشست علنی شورا که با حضور هشت نفر از اعضا برگزار شد به دلیل عدم حد نصاب رسیدن اعضا  و عدم حضور شهردار کاشان در راستای پاسخگویی این جلسه رسمیت پیدا نکرد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کاشان در این نشست اظهار کرد: تعدادی از پروژه های عمرانی با درصدی ضریب افزایشی و عدم رعایت در انعقاد قراردادها همراه بوده که این موضوع با سوال هفت نفر از اعضا برای بررسی به نشست علنی شورا ارجاع شد.
 سید رضا هاشمی اظهار کرد: با توجه به اینکه  ممکن است در انعقاد قراردادها سرمایه های ملی هدر رود برای پیگیری این موضوع شهردار کاشان به نشست شورا دعوت شدند که با توجه به این اتفاق برگزاری این نشست غیرقانونی بود.
هاشمی با بیان اینکه صورتجلسه نشست امروز به مراجع ذی ربط ارسال می شود، گفت: فوریت نشست امروز باید در دستور کار قرار بگیرد و تا زمانی که شهردار به سوال اعضای شورا دررابطه با  پروژه های عمرانی جواب ندهد هیچ دستور کار جدیدی در شورای شهر نداشته باشیم.

 علی رسول زاده عضو دیگر شورا بابیان اینکه : برای اولین بار نیست که جلسه شورا در مواقع حساس و ضروری به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا رسمیت پیدا نمی کند افزود:در دو ماه مانده به پایان شورای شهر چهارم باید مسائل شهری برای مردم شفاف سازی شود به گونه ای که در زمان تبلیغات مردم سوالاتی داشتند که کوتاهی ما در آگاهی بخشی موضوعات بوده است.
وی تصریح کرد: خبرنگاران با حضور در نشست های شورا موضوعات را برای مردم شفاف سازی کنند تا مردم بدانند توسعه شهر با روش هایی مانند عدم پاسخگویی و کوتاهی مسوولان محقق نمی شود.
وی گفت: قانون همه چیز را مشخص کرده است و بر این اساس هفت نفر از اعضای شورای شهر سوالی از شهردار کاشان پرسیده اند ولی ایشان با عدم حضور خود و غیبت برخی ازاعضای شورا جلسه  را از رسمیت می اندازند تا فرصت های دیگر برای توسعه شهر هدر برود.
رسول زاده تصریح کرد: اعضای شورای شهر تا پایان دوره چهارم وظیفه دارند که کارها و طرح هایی که در صحن علنی شورا مطرح می شود پیگیری کنند و بدون توجه به روش های توجیه کننده بدنبال شفاف سازی موضوعات برای مردم باشند.

علیرضا پورعسگری عضو دیگر شورای شهر کاشان درخواست کرد  فوریت برگزاری این بحث در دستور کار شورا باشد و تا زمان بررسی آن طرح های دیگر متوقف شود.
وی تاکید کرد: رسانه ها و خبرنگاران با حضور در جلسات شورای شهر نقش خود در جامعه مبنی بر آگاهی سازی شهروندان در مورد برنامه ها و اتفاقات مدیرت شهری را ایفا کنند.

لازم به ذکر است به علت مسافرت حسین حیدریان رئیس شورای اسلامی شهر مسئولیت جلسه امروز به عهده نائب رئیس شورا بود و آقایان سیدمهدی ناظم رضوی،جواد حاجی قدیری،امیرحسین پارسا و علی هاشمی طاهری در این نشست حضور نداشتند.

انتهای خبر-6/3/96

پایگاه اینترنتی شورای اسلامی شهر کاشان
www.kashanshora.ir

برچسب ها:
جلسه رسمی
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
سرخط خبرها
 پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان
پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان
پارلمان شهری به بقای تیم فوتبال شهرداری کاشان رأی داد/گزارش حسابرسی شهرداری به اتاق انتظار رفت
پارلمان شهری به بقای تیم فوتبال شهرداری کاشان رأی داد/گزارش حسابرسی شهرداری به اتاق انتظار رفت
آسیب شناسی در پرونده های حقوقی شهرداری کاشان
آسیب شناسی در پرونده های حقوقی شهرداری کاشان
کلیات اصلاح اساسنامه سازمان های وابسته شهرداری مسکوت ماند /عمر باشگاه ورزشی شهرداری کاشان به اتمام رسید
کلیات اصلاح اساسنامه سازمان های وابسته شهرداری مسکوت ماند /عمر باشگاه ورزشی شهرداری کاشان به اتمام رسید
«منتخبان» و «خادمان» شورای شهر کاشان دور یک میز نشستند
«منتخبان» و «خادمان» شورای شهر کاشان دور یک میز نشستند
لایحه پارکینگ امیریه به کمیسیون های تخصصی شورا رفت.
لایحه پارکینگ امیریه به کمیسیون های تخصصی شورا رفت.
پرونده حقوق کارکنان شهرداری کاشان روی میز شورای شهر قرار گرفت
پرونده حقوق کارکنان شهرداری کاشان روی میز شورای شهر قرار گرفت
گزارش فرودگاه کاشان اعضای  شورای شهر را قانع نکرد
گزارش فرودگاه کاشان اعضای شورای شهر را قانع نکرد
تازه ترین اخبار
پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان پارلمان شهری به بقای تیم فوتبال شهرداری کاشان رأی داد/گزارش حسابرسی شهرداری به اتاق انتظار رفت آسیب شناسی در پرونده های حقوقی شهرداری کاشان کلیات اصلاح اساسنامه سازمان های وابسته شهرداری مسکوت ماند /عمر باشگاه ورزشی شهرداری کاشان به اتمام رسید «منتخبان» و «خادمان» شورای شهر کاشان دور یک میز نشستند لایحه پارکینگ امیریه به کمیسیون های تخصصی شورا رفت. پرونده حقوق کارکنان شهرداری کاشان روی میز شورای شهر قرار گرفت گزارش فرودگاه کاشان اعضای شورای شهر را قانع نکرد طرح سوال هفت عضو شورا جهت بررسی بیشتر به کمیسیون ها ارجاع شد نشست علنی با موضوع طرح سوال هفت عضو شورا لغو گردید پیام تبریک حسین حیدریان،رئیس شورای اسلامی شهر کاشان به مردم مومن و شریف دارالمومنین کاشان و منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان‎ درگذشت مرحوم حاج حسین فربد تسلیت باد‎ احداث آمفی تئاتر پارک آیت الله مدنی (ره) بر اساس مصوبه سال 93 شورای شهر کاشان پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر به رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان به مناسبت روز معلم
پربازدیدترین اخبار
بازدید اعضای شورای اسلامی شهر کاشان از گلستان گل محمدی شهرک فتح المبین مهندس جواد حاجی قدیری مدیر نمونه شرکت آب و فاضلاب در سطح استان اصفهان نگاه ویژه شرکت برق منطقه ای استان اصفهان به شهر کویری کاشان دیدار اعضاء با حضرت آیت اله نمازی، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کاشان درخواست از دولت تدبیر و امید برای توجه جدی به کاشان موانع و چالش های توسعه مشهد اردهال بررسی شد برای سرعت بخشی به توسعه کاشان چاره ای جز جلب اعتماد سرمایه گذاران نداریم امیرحسین پارسا جانشین مهندس عرب بیگی شد با همه بضاعت مان به توسعه کاشان بزرگ معتقدیم همدلی و همزبانی؛ چراغ راه مدیریت شهری است
كاشان - بلوار شهید خادمی - جنب پارک شهید حسن زاده - شورای اسلامی شهر | تلفن: 55440055 (031)
کلیه حقوق متعلق به شورای اسلامی شهر کاشان می باشد.