باتوجه به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا: نشست علنی با موضوع طرح سوال هفت عضو شورا لغو گردید با توجه به حد نصاب نرسیدن اعضای شورای اسلامی شهر بررسی طرح سوال هفت نفر از اعضا ازشهردار کاشان با موضوع افزایش ضریب قراردادهای عمرانی شهرداری و عدم رعایت در تنظیم قراردادها برگزار نشد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۷ خرداد - تعداد بازدید: 959 بار
.
باتوجه به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا:
نشست علنی با موضوع طرح سوال هفت عضو شورا لغو گردید

با توجه به حد نصاب نرسیدن اعضای شورای اسلامی شهر بررسی طرح سوال هفت نفر از اعضا ازشهردار کاشان با موضوع افزایش ضریب قراردادهای عمرانی شهرداری و عدم رعایت در تنظیم قراردادها برگزار نشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان، در سیصد و چهارمین نشست علنی شورا که با حضور هشت نفر از اعضا برگزار شد به دلیل عدم حد نصاب رسیدن اعضا  و عدم حضور شهردار کاشان در راستای پاسخگویی این جلسه رسمیت پیدا نکرد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کاشان در این نشست اظهار کرد: تعدادی از پروژه های عمرانی با درصدی ضریب افزایشی و عدم رعایت در انعقاد قراردادها همراه بوده که این موضوع با سوال هفت نفر از اعضا برای بررسی به نشست علنی شورا ارجاع شد.
 سید رضا هاشمی اظهار کرد: با توجه به اینکه  ممکن است در انعقاد قراردادها سرمایه های ملی هدر رود برای پیگیری این موضوع شهردار کاشان به نشست شورا دعوت شدند که با توجه به این اتفاق برگزاری این نشست غیرقانونی بود.
هاشمی با بیان اینکه صورتجلسه نشست امروز به مراجع ذی ربط ارسال می شود، گفت: فوریت نشست امروز باید در دستور کار قرار بگیرد و تا زمانی که شهردار به سوال اعضای شورا دررابطه با  پروژه های عمرانی جواب ندهد هیچ دستور کار جدیدی در شورای شهر نداشته باشیم.

 علی رسول زاده عضو دیگر شورا بابیان اینکه : برای اولین بار نیست که جلسه شورا در مواقع حساس و ضروری به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا رسمیت پیدا نمی کند افزود:در دو ماه مانده به پایان شورای شهر چهارم باید مسائل شهری برای مردم شفاف سازی شود به گونه ای که در زمان تبلیغات مردم سوالاتی داشتند که کوتاهی ما در آگاهی بخشی موضوعات بوده است.
وی تصریح کرد: خبرنگاران با حضور در نشست های شورا موضوعات را برای مردم شفاف سازی کنند تا مردم بدانند توسعه شهر با روش هایی مانند عدم پاسخگویی و کوتاهی مسوولان محقق نمی شود.
وی گفت: قانون همه چیز را مشخص کرده است و بر این اساس هفت نفر از اعضای شورای شهر سوالی از شهردار کاشان پرسیده اند ولی ایشان با عدم حضور خود و غیبت برخی ازاعضای شورا جلسه  را از رسمیت می اندازند تا فرصت های دیگر برای توسعه شهر هدر برود.
رسول زاده تصریح کرد: اعضای شورای شهر تا پایان دوره چهارم وظیفه دارند که کارها و طرح هایی که در صحن علنی شورا مطرح می شود پیگیری کنند و بدون توجه به روش های توجیه کننده بدنبال شفاف سازی موضوعات برای مردم باشند.

علیرضا پورعسگری عضو دیگر شورای شهر کاشان درخواست کرد  فوریت برگزاری این بحث در دستور کار شورا باشد و تا زمان بررسی آن طرح های دیگر متوقف شود.
وی تاکید کرد: رسانه ها و خبرنگاران با حضور در جلسات شورای شهر نقش خود در جامعه مبنی بر آگاهی سازی شهروندان در مورد برنامه ها و اتفاقات مدیرت شهری را ایفا کنند.

لازم به ذکر است به علت مسافرت حسین حیدریان رئیس شورای اسلامی شهر مسئولیت جلسه امروز به عهده نائب رئیس شورا بود و آقایان سیدمهدی ناظم رضوی،جواد حاجی قدیری،امیرحسین پارسا و علی هاشمی طاهری در این نشست حضور نداشتند.

انتهای خبر-6/3/96

پایگاه اینترنتی شورای اسلامی شهر کاشان
www.kashanshora.ir

برچسب ها:
جلسه رسمی
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
سرخط خبرها
پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر کاشان درپی حادثه تلخ و مصیبت‌ بار زمین ‌لرزه در غرب کشور
پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر کاشان درپی حادثه تلخ و مصیبت‌ بار زمین ‌لرزه در غرب کشور
جلسه کمیسیون انرژی،آب و محیط زیست شورای اسلامی شهر کاشان
جلسه کمیسیون انرژی،آب و محیط زیست شورای اسلامی شهر کاشان
تکمیل پروژه های شهرداری مسولیت سنگینی برای شورا است
تکمیل پروژه های شهرداری مسولیت سنگینی برای شورا است
 جلسه کمیسیون  فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کاشان
جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کاشان
معرفی هیات رئیسه و اعضای کمیسیون انرژی،آب و محیط زیست
معرفی هیات رئیسه و اعضای کمیسیون انرژی،آب و محیط زیست
معرفی هیات رئیسه و اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی
معرفی هیات رئیسه و اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی
بررسی قرارداد انتقال و دفن زباله های بیمارستانی
بررسی قرارداد انتقال و دفن زباله های بیمارستانی
 یک میلیارد و 122 میلیون تومان هزینه پارکینگ امیریه
یک میلیارد و 122 میلیون تومان هزینه پارکینگ امیریه
تازه ترین اخبار
پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر کاشان درپی حادثه تلخ و مصیبت‌ بار زمین ‌لرزه در غرب کشور جلسه کمیسیون انرژی،آب و محیط زیست شورای اسلامی شهر کاشان تکمیل پروژه های شهرداری مسولیت سنگینی برای شورا است جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کاشان معرفی هیات رئیسه و اعضای کمیسیون انرژی،آب و محیط زیست معرفی هیات رئیسه و اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی بررسی قرارداد انتقال و دفن زباله های بیمارستانی یک میلیارد و 122 میلیون تومان هزینه پارکینگ امیریه نباید همه هزینه سازمان ها روی دوش شهرداری باشد آنچه باید از پروژه زیر گذر خیابان امیریه بدانید. گفتگوی اختصاصی با عفت پدرام فر تنها عضو زن شورای اسلامی کاشان دیدار ریاست شورای اسلامی شهر،شهردار محترم و مدیران شهرداری کاشان با جانباز عزیز ۷۰ درصد" آقای سعید راحتی" مظلومیت بانوان در حوزه ورزش با پیگیری مسوولان کمرنگ شود/ مجموعه علوم پزشکی باید رسالت خدماتی داشته باشد بررسی و ارائه گزارش عملکرد شش ماهه بودجه سال 96
پربازدیدترین اخبار
مهندس جواد حاجی قدیری مدیر نمونه شرکت آب و فاضلاب در سطح استان اصفهان بازدید اعضای شورای اسلامی شهر کاشان از گلستان گل محمدی شهرک فتح المبین نگاه ویژه شرکت برق منطقه ای استان اصفهان به شهر کویری کاشان موانع و چالش های توسعه مشهد اردهال بررسی شد دیدار اعضاء با حضرت آیت اله نمازی، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کاشان درخواست از دولت تدبیر و امید برای توجه جدی به کاشان برای سرعت بخشی به توسعه کاشان چاره ای جز جلب اعتماد سرمایه گذاران نداریم با همه بضاعت مان به توسعه کاشان بزرگ معتقدیم امیرحسین پارسا جانشین مهندس عرب بیگی شد همدلی و همزبانی؛ چراغ راه مدیریت شهری است
كاشان - بلوار شهید خادمی - جنب پارک شهید حسن زاده - شورای اسلامی شهر | تلفن: 55440055 (031)
کلیه حقوق متعلق به شورای اسلامی شهر کاشان می باشد.