پس از طرح در صحن علنی لایحه پارکینگ امیریه به کمیسیون های تخصصی شورا رفت. لایحه شهرداری کاشان در خصوص پارکینگ امیریه برای بررسی های بیشتر به کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر ارجاع شد.
۱۳۹۶ دوشنبه ۲ مرداد - تعداد بازدید: 246 بار

پس از طرح در صحن علنی

لایحه پارکینگ امیریه به کمیسیون های تخصصی شورا رفت.

 

 

لایحه شهرداری کاشان در خصوص پارکینگ امیریه برای بررسی های بیشتر به کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر ارجاع شد.

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان،سیصد و هشتمین جلسه علنی شورا که با حضور اعضای شورا، شهردار, معاون فنی و عمرانی شهرداری و مدیرعامل کارخانه ریسندگی و بافندگی کاشان برگزار شد به بررسی لایحه شهرداری در خصوص چگونگی ادامه پارکینگ امیریه و نیز تعیین تکلیف زمین های کارخانه شماره دو ریسندگی و بافندگی اختصاص یافت.

 

در این نشست ابتدا, حسین دیگبری مدیرعامل کارخانه ریسندگی و بافندگی کاشان به بیان دغدغه ها و مشکلات این کارخانه پرداخت و خواستار مساعدت سریع مسئولان به خصوص اعضای شورا در این زمینه به عنوان مسئله ای مربوط به شهرستان شد.

 

در ادامه دکتر سید علی ثابت رئیس کمیسیون فنی و عمرانی، علی هاشمی طاهری رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت، سیدمهدی ناظم رضوی، مهندس جواد حاجی قدیری رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و امیرحسین پارسا و دیگر اعضا شورا پس از  ارائه پیشنهادات توسط مدیرعامل کارخانه، به تشریح دیدگاه های خود در این باره پرداختند.

 

در ادامه نشست بررسی لایحه شهردار در خصوص پارکینگ امیریه در دستور کار قرار گرفت  که ابتدا شهردار کاشان ضمن ارائه گزارشی از روند گودبرداری و آغاز پروژه، توضیحاتی را پیرامون لایحه تقدیمی خود ارائه کرد و ملاحظات قانونی و عمرانی را در این زمینه برای اعضا ارائه کرد.

 

سپس مصطفی کردمیل، با اشاره به مشکلات عمده مردم منطقه از اجرای عملیات گودبرداری، خواستار توقف پروژه و یا حداقل ارائه زمان مشخص از سوی شهرداری برای اتمام پروژه شد و در عین حال مکان جایگزینی را برای این کاربری پیشنهاد کرد.

 

امیرحسین پارسا نیز پیشرفت کاشان را در گرو جسارت مسئولین و هم صبوری شهروندان محترم دانست و اشاره کرد: وظیفه ماست که  به مردم عزیز آگاهی دهیم .

 

علی هاشمی طاهری نیز در این جلسه با اشاره به تصویب پروژه با رأی قاطع در اواخر سال گذشته و آمادگی شهرداری برای ادامه این طرح، خواستار تکمیل این پروژه شد و عدم اجرای آن را با توجه به صرف هزینه به صلاح ندانست.

 

دکتر حسن الماسی رئیس کمیسیون خدمات شهری نیز در ادامه با اشاره به اجرای پروژه های مشابه با کاربری پارکینگ در شهرستان، پرسش هایی در مورد بودجه برآورد شده این پروژه در مقایسه با اعتبارات پروژه های پیشین مطرح کرد.

 

سید مهدی ناظم رضوی، دکتر علی ثابت و علیرضا پورعسگری رئیس کمیسیون اقتصادی، برنامه و بودجه نیز در ادامه هر یک نقطه نظرات و دغدغه های خود را پیرامون روند اجرای پروژه پارکینگ امیریه ارائه کردند.

 

در پایان با توجه به ضرورت بررسی بیشتر پروژه، مقرر شد لایحه پیشنهادی شهردار در کمیسیون های اقتصادی، برنامه و بودجه و همچنین فنی و عمرانی شورا از مناظر تخصصی مورد بحث قرار گرفته و سپس جمع بندی نهایی در این زمینه صورت پذیرد.

 

پایگاه اینترنتی شورای اسلامی شهر کاشان  

  🌐www.kashanshora.ir

 

انتهای خبر/

برچسب ها:
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
سرخط خبرها
 پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان
پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان
پارلمان شهری به بقای تیم فوتبال شهرداری کاشان رأی داد/گزارش حسابرسی شهرداری به اتاق انتظار رفت
پارلمان شهری به بقای تیم فوتبال شهرداری کاشان رأی داد/گزارش حسابرسی شهرداری به اتاق انتظار رفت
آسیب شناسی در پرونده های حقوقی شهرداری کاشان
آسیب شناسی در پرونده های حقوقی شهرداری کاشان
کلیات اصلاح اساسنامه سازمان های وابسته شهرداری مسکوت ماند /عمر باشگاه ورزشی شهرداری کاشان به اتمام رسید
کلیات اصلاح اساسنامه سازمان های وابسته شهرداری مسکوت ماند /عمر باشگاه ورزشی شهرداری کاشان به اتمام رسید
«منتخبان» و «خادمان» شورای شهر کاشان دور یک میز نشستند
«منتخبان» و «خادمان» شورای شهر کاشان دور یک میز نشستند
لایحه پارکینگ امیریه به کمیسیون های تخصصی شورا رفت.
لایحه پارکینگ امیریه به کمیسیون های تخصصی شورا رفت.
پرونده حقوق کارکنان شهرداری کاشان روی میز شورای شهر قرار گرفت
پرونده حقوق کارکنان شهرداری کاشان روی میز شورای شهر قرار گرفت
گزارش فرودگاه کاشان اعضای  شورای شهر را قانع نکرد
گزارش فرودگاه کاشان اعضای شورای شهر را قانع نکرد
تازه ترین اخبار
پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان پارلمان شهری به بقای تیم فوتبال شهرداری کاشان رأی داد/گزارش حسابرسی شهرداری به اتاق انتظار رفت آسیب شناسی در پرونده های حقوقی شهرداری کاشان کلیات اصلاح اساسنامه سازمان های وابسته شهرداری مسکوت ماند /عمر باشگاه ورزشی شهرداری کاشان به اتمام رسید «منتخبان» و «خادمان» شورای شهر کاشان دور یک میز نشستند لایحه پارکینگ امیریه به کمیسیون های تخصصی شورا رفت. پرونده حقوق کارکنان شهرداری کاشان روی میز شورای شهر قرار گرفت گزارش فرودگاه کاشان اعضای شورای شهر را قانع نکرد طرح سوال هفت عضو شورا جهت بررسی بیشتر به کمیسیون ها ارجاع شد نشست علنی با موضوع طرح سوال هفت عضو شورا لغو گردید پیام تبریک حسین حیدریان،رئیس شورای اسلامی شهر کاشان به مردم مومن و شریف دارالمومنین کاشان و منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان‎ درگذشت مرحوم حاج حسین فربد تسلیت باد‎ احداث آمفی تئاتر پارک آیت الله مدنی (ره) بر اساس مصوبه سال 93 شورای شهر کاشان پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر به رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان به مناسبت روز معلم
پربازدیدترین اخبار
بازدید اعضای شورای اسلامی شهر کاشان از گلستان گل محمدی شهرک فتح المبین مهندس جواد حاجی قدیری مدیر نمونه شرکت آب و فاضلاب در سطح استان اصفهان نگاه ویژه شرکت برق منطقه ای استان اصفهان به شهر کویری کاشان دیدار اعضاء با حضرت آیت اله نمازی، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کاشان درخواست از دولت تدبیر و امید برای توجه جدی به کاشان موانع و چالش های توسعه مشهد اردهال بررسی شد برای سرعت بخشی به توسعه کاشان چاره ای جز جلب اعتماد سرمایه گذاران نداریم امیرحسین پارسا جانشین مهندس عرب بیگی شد با همه بضاعت مان به توسعه کاشان بزرگ معتقدیم همدلی و همزبانی؛ چراغ راه مدیریت شهری است
كاشان - بلوار شهید خادمی - جنب پارک شهید حسن زاده - شورای اسلامی شهر | تلفن: 55440055 (031)
کلیه حقوق متعلق به شورای اسلامی شهر کاشان می باشد.