با تصویب در صحن علنی پارلمان شهری به بقای تیم فوتبال شهرداری کاشان رأی داد/گزارش حسابرسی شهرداری به اتاق انتظار رفت کلیات لایحه فعالیت تیم فوتبال شهرداری کاشان در لیگ دسته دوم کشور به تصویب شورای اسلامی شهر کاشان رسید و تصمیم گیری نهایی در مورد گزارش حسابرسی عملکرد شهرداری به هفته آینده موکول شد.
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۰ مرداد - تعداد بازدید: 240 بار

با تصویب در صحن علنی

پارلمان شهری به بقای تیم فوتبال شهرداری کاشان رأی داد/گزارش حسابرسی شهرداری به اتاق انتظار رفت

کلیات لایحه فعالیت تیم فوتبال شهرداری کاشان در لیگ دسته دوم کشور به تصویب شورای اسلامی شهر کاشان رسید و تصمیم گیری نهایی در مورد گزارش حسابرسی عملکرد شهرداری به هفته آینده موکول شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان، لایحه پیشنهادی شهرداری کاشان در خصوص ادامه فعالیت تیم فوتبال شهرداری کاشان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور یکی از موضوعات سیصد و یازدهمین.نشست رسمی شورا بود که کلیات آن با رأی اعضای شورا به تصویب رسید اما جزئیات آن برای بررسی بیشتر و اتخاذ تصمیم به هیات مدیره باشگاه ارجاع گردید

در ابتدا حسین حیدریان رئیس شورا با اشاره به هدف از طرح این لایحه در صحن علنی با وجود رأی شورا مبنی بر عدم فعالیت شهرداری در حوزه ورزش قهرمانی اظهار کرد: با توجه به پیگیری و دغدغه اهالی ورزش، لزوم استفاده بهینه از منابع سخت افزاری مانند ورزشگاه 15 هزار نفری، برخورداری منطقه از ظرفیت نیروی انسانی در رشته فوتبال و همچنین موافقت ضمنی اکثریت اعضای شورا با این موضوع، این ضرورت احساس شد که در قالب لایحه از سوی شهرداری مطرح گردید.

حسین حیدریان در عین حال با تأکید بر بررسی کلیات لایحه در صحن علنی خاطرنشان کرد: در  صورت تصویب تصميم نهايي براي چگونگي اداره و تأمين هزينه هاي اين تيم  به هيئت مديره باشگاه شهرداري كاشان واگذار می شود تا از میان گزینه های تحویل تیم به هیئت فوتبال و اداره ورزش و جوانان، اجاره یا مشارکت بخش خصوصی، راهبرد مطلوب انتخاب شود.

 

عضو هیئت مدیره باشگاه شهرداری کاشان، همچنین با یادآوری قرعه کشی رقابت های لیگ کشور در هفته آینده در فدراسیون فوتبال، ضرورت تعیین تکلیف نماینده کاشان را خاطرنشان کرد و افزود: در شرایطی که سایر تیم ها نسبت به جذب نفرات جدید، انجام تمرینات و برگزاری دیدارهای تدارکاتی پیش فصل اقدام کرده اند باید وضعیت تیم شهرداری کاشان برای حضور در این مسابقات روشن شود.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی، برنامه و بودجه در این نشست با اشاره به ملاحظات قانونی مبنی بر عدم طرح مجدد موضوعات مورد بررسی قرار گرفته در شورا، مغایرت یا عدم مغایرت آن را مورد سوال قرار داد و در عین حال خاص بودن موضوع پیشنهادی را یادآور شد.

جواد شمس، پیشنهاد تعیین سقف بودجه برای تیم فوتبال شهرداری را نیز با توجه به مسئولیت های قانونی تیم داری را نیز رد کرد و خواستار تعیین محدوده معینی از بودجه شهرداری در قالب کمک به هیئت فوتبال شهرستان شد.

علی رسول زاده دیگر عضو شورا نیز با یادآوری تصمیم گیری قبلی شورا برای عدم ورود به ورزش قهرمانی، طرح مجدد آن را مغایر با قانون دانست و در عین حال گفت: با توجه به شرایط فعلی و مسائل گوناگون شهرداری موافق کمک نیز نیستم.

وی افزود: البته می توان با توجه به شرایطی که اداره امور مالیاتی با آن موافقت کرده است سریعا از طریق برگزاری جلسات با برخی افرادی که علاقه مند به فعالیت در این حوزه هستند نسبت به کمک به این حوزه اقدام کنیم.

دکتر حسن الماسی رئیس کمیسیون خدمات شهری، تأکید وزارت کشور مبنی بر عدم تیم داری شهرداری ها را متذکر شد: اگر بخواهیم به امر ورزش کمک کنیم باید توقعات همه هیئت های ورزشی را در نظر گرفته و نسبت به مساعدت مالی به همه ورزشکاران رشته های مختلف و نیز ورزش همگانی اقدام کنیم.

علی پورعسگری رئیس کمیسیون اقتصادی، برنامه و بودجه نیز با اعلام موافقت با کلیات لایحه پیشنهادی شهرداری، تصمیم گیری نهایی در مورد چگونگی و کیفیت اداره تیم را منوط به طرح دقیق و کامل مباحث در هیئت مدیره باشگاه ورزشی دانست.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کاشان نیز ضمن مخالفت با تیم داری شهرداری و همچنین تعیین کمک مالی به هیئت فوتبال برای اداره این تیم عنوان کرد: هیت فوتبال حتی قادر به حفظ این تیم در لیگ دسته دوم نیست چنانکه حتی در جذب حامی مالی ناتوان بود.

سیدرضا هاشمی همچنین با یادآوری پیشینه برخی اتفاقات در بحث عقد قرارداد با بازیکن و یا برخورداری برخی افراد از حقوق های هنگفت، تیم داری شهرداری را به صلاح شهر ندانست.

امیرحسین پارسا نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا نیز ضمن اعلام موافقت با کلیات لایحه پیشنهادی، در عین حال متولی اصلی تیم داری را سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان قلمداد کرد.

علی هاشمی طاهری رئیس کمیسیون حقوقی  و نظارت شورا نیز با رد برخی شایعات نسبت به انتساب مصوبه لایحه پیشین به یکی از اعضا، آن را تصمیم جمعی دانست و ضمن اعلام موافقت با کلیات لایحه ادامه فعالیت تیم فوتبال شهرداری، خواستار نظارت بیشتر هیئت مدیره بر عملکرد آن شد.

 

مهندس جواد حاجی قدیری رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا نیز در مقام موافق کلیات لایحه پیشنهادی، اتخاذ تصمیم عدم ورود شهرداری توسط شورا را مبتنی بر شرایط خاص شهرداری دانست و هیچ یک از اعضای پارلمان شهری را مخالف ترویج ورزش در منطقه ندانست.

سید محمد ناظم رضوی شهردار کاشان نیز در ادامه با تأکید بر عدم مغایرت تیم داری شهرداری با قانون و فراوانی گسترده تیم های ورزشی شهرداری ها، به برخی پرسش های اعضا در این زمینه پاسخ گفت.

در نهایت کلیات لایحه ادامه فعالیت تیم فوتبال شهرداری کاشان در لیگ دسته دوم کشور به رأی گذاشته شد که به تصویب شورای اسلامی شهر کاشان رسید و مقرر شد سریعا جلسه هیئت مدیره برای بررسی ابعاد و جزییات بیشتر آن در مورد نحوه و کیفیت اداره این تیم برگزار شود.

بررسی گزارش حسابرسی عملکرد مالی منتهی به سال های 93 و 94 شهرداری کاشان دستور کار دیگر نشست علنی بود که ابتدا قاسم یاحقی مسئول موسسه حسابرسی، به تشریح موارد به دست آمده از عملکرد شهرداری در مدت زمان مذکور پرداخت.

همچنین حسینعلی ابریشم معاون اداری مالی،  عباس قدیری مدیر املاک و حامد دادایی مدیر امور پیمان و رسیدگی شهرداری کاشان نیز نکاتی پیرامون بندهای گزارش حسابرس را بیان کردند و نسبت به برخی موارد ابهامی، پاسخ دادند.

علی هاشمی طاهری، سید مهدی ناظم رضوی، مهندس جواد حاجی قدیری از اعضای شورا بودند که به بیان نقطه نظرات خود در مورد گزارش حسابرس پیرامون عملکرد مالی شهرداری در سال های 93 و 94 پرداختند.

اما در پایان به پیشنهاد رئیس کمیسیون خدمات شهری، موافقت اعضا و تأیید هیئت رئیسه مقرر شد گزارش کتبی شهرداری در مورد بندهای گزارش حسابرس به صورت تفکیکی به شورا تقدیم شود تا در نشست علنی هفته آینده تصمیم گیری نهایی در این خصوص صورت گیرد.

انتهای خبر/

برچسب ها:
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
سرخط خبرها
 پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان
پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان
پارلمان شهری به بقای تیم فوتبال شهرداری کاشان رأی داد/گزارش حسابرسی شهرداری به اتاق انتظار رفت
پارلمان شهری به بقای تیم فوتبال شهرداری کاشان رأی داد/گزارش حسابرسی شهرداری به اتاق انتظار رفت
آسیب شناسی در پرونده های حقوقی شهرداری کاشان
آسیب شناسی در پرونده های حقوقی شهرداری کاشان
کلیات اصلاح اساسنامه سازمان های وابسته شهرداری مسکوت ماند /عمر باشگاه ورزشی شهرداری کاشان به اتمام رسید
کلیات اصلاح اساسنامه سازمان های وابسته شهرداری مسکوت ماند /عمر باشگاه ورزشی شهرداری کاشان به اتمام رسید
«منتخبان» و «خادمان» شورای شهر کاشان دور یک میز نشستند
«منتخبان» و «خادمان» شورای شهر کاشان دور یک میز نشستند
لایحه پارکینگ امیریه به کمیسیون های تخصصی شورا رفت.
لایحه پارکینگ امیریه به کمیسیون های تخصصی شورا رفت.
پرونده حقوق کارکنان شهرداری کاشان روی میز شورای شهر قرار گرفت
پرونده حقوق کارکنان شهرداری کاشان روی میز شورای شهر قرار گرفت
گزارش فرودگاه کاشان اعضای  شورای شهر را قانع نکرد
گزارش فرودگاه کاشان اعضای شورای شهر را قانع نکرد
تازه ترین اخبار
پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان پارلمان شهری به بقای تیم فوتبال شهرداری کاشان رأی داد/گزارش حسابرسی شهرداری به اتاق انتظار رفت آسیب شناسی در پرونده های حقوقی شهرداری کاشان کلیات اصلاح اساسنامه سازمان های وابسته شهرداری مسکوت ماند /عمر باشگاه ورزشی شهرداری کاشان به اتمام رسید «منتخبان» و «خادمان» شورای شهر کاشان دور یک میز نشستند لایحه پارکینگ امیریه به کمیسیون های تخصصی شورا رفت. پرونده حقوق کارکنان شهرداری کاشان روی میز شورای شهر قرار گرفت گزارش فرودگاه کاشان اعضای شورای شهر را قانع نکرد طرح سوال هفت عضو شورا جهت بررسی بیشتر به کمیسیون ها ارجاع شد نشست علنی با موضوع طرح سوال هفت عضو شورا لغو گردید پیام تبریک حسین حیدریان،رئیس شورای اسلامی شهر کاشان به مردم مومن و شریف دارالمومنین کاشان و منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان‎ درگذشت مرحوم حاج حسین فربد تسلیت باد‎ احداث آمفی تئاتر پارک آیت الله مدنی (ره) بر اساس مصوبه سال 93 شورای شهر کاشان پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر به رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان به مناسبت روز معلم
پربازدیدترین اخبار
بازدید اعضای شورای اسلامی شهر کاشان از گلستان گل محمدی شهرک فتح المبین مهندس جواد حاجی قدیری مدیر نمونه شرکت آب و فاضلاب در سطح استان اصفهان نگاه ویژه شرکت برق منطقه ای استان اصفهان به شهر کویری کاشان دیدار اعضاء با حضرت آیت اله نمازی، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کاشان درخواست از دولت تدبیر و امید برای توجه جدی به کاشان موانع و چالش های توسعه مشهد اردهال بررسی شد برای سرعت بخشی به توسعه کاشان چاره ای جز جلب اعتماد سرمایه گذاران نداریم امیرحسین پارسا جانشین مهندس عرب بیگی شد با همه بضاعت مان به توسعه کاشان بزرگ معتقدیم همدلی و همزبانی؛ چراغ راه مدیریت شهری است
كاشان - بلوار شهید خادمی - جنب پارک شهید حسن زاده - شورای اسلامی شهر | تلفن: 55440055 (031)
کلیه حقوق متعلق به شورای اسلامی شهر کاشان می باشد.