💠اجرای تئاتر واستفاده از ظرفیت فرهنگی کاشان محدود به جشنواره نشود ❇️حضوراعضای ستاد اجرایی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر-کاشان 🔶رییس شورای اسلامی شهر کاشان گفت: اجرای تئاتر و استفاده از ظرفیت فرهنگی کاشان محدود به جشنواره نشود و با تدبیر ویژه در طول سال نهادینه شود.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ آذر - تعداد بازدید: 1495 بار
❇️شصت و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کاشان
❇️حضوراعضای ستاد اجرایی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر-کاشان 💠اجرای تئاتر واستفاده از ظرفیت فرهنگی کاشان محدود به جشنواره نشود
🔸بسیاری از فرصت ها را در عرصه هنر کاشان از دست دادیم
🔹اجرای تئاتر واستفاده از ظرفیت فرهنگی کاشان شهرستان در طول سال نهادینه شود

🔶رییس شورای اسلامی شهر کاشان گفت: اجرای تئاتر و استفاده از ظرفیت فرهنگی کاشان محدود به جشنواره نشود و با تدبیر ویژه در طول سال نهادینه شود.

🔹به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان، علی رسول زاده، در شصت و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کاشان مورخ ششم آذر نود و هفت، با موضوع بررسی جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان، ضمن گرامیداشت هفته بسیج، تدبیر برنامه ریزی ویژه برای اجرای تئاتر و استفاده از این هنر تاثیرگذار در مناسبت‌ها و بهره مندی از پتانسیل مدارس و هیأت های مذهبی را خواستار شد و گفت: استفاده از ظرفیت زبان هنر در فرهنگ سازی و نهادینه سازی مضامین ارزشی و اجتماعی تأثیر گذار و سازنده است.

🔸وی با تاکید براینکه در عرصه هنر تئاتر کاشان علی رغم اقدامات فراوان ،بسیاری از فرصت ها را از دست دادیم گفت: برای استفاده از این پتانسیل به صورت مستمر و دایمی در سطح شهرستان کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا با حمایت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در حمایت از هنرمندان برنامه های ویژه‌ای را تدبیر و عملیاتی کند.

🔹به گفته وی، استفاده از همه امکانات شهری برای رونق بخش هنر و تئاتر کاشان به طور حتم در تأثیرگذاری و‌ هدایت نسل جوان با ارائه محتواهای مختلف فرهنگی، اجتماعی و ارزشی نقش موثری دارد.

🔸رییس شورای اسلامی شهر کاشان، با تاکید بر اینکه سازمان فرهنگی ورزشی متولی  اجرای تئاتر و نهادینه کردن آن در سطح شهر با موضوعات ارزشی و فرهنگی است گفت: سازمان باید بودجه این رویداد فرهنگی هنری را نیز ارتقا دهد و البته باید حمایت همه جانبه را از سازمان داشت.

🔹رسول زاده، با تاکید بر اینکه تئاتر می تواند عوامل توسعه و رشد و پیشرفت فرهنگی شهر را فراهم کند متاسفانه ما در خیلی از موارد نتوانستیم بهره برداری درست را داشته باشیم.  

🔸وی در ادامه با اشاره به پاسداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و هدفمند کردن موضوعات تئاتر با مضامین انقلابی و نقش ایثارگران به خصوص شهداء عزیز،جانبازان و آزادگان گفت: انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با نقش تمام اقشار، افراد و گروه ها بویژه مبارزان انقلابی، شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی، جانبازان و آزادگان به ثمر نشست و امنیت، عزت، آزادی و استقلال امروز ما از برکت خون این شهدا و ایثارگران است.

🔹به گفته وی، رسالت و وظیفه همه ما در هر قشر و ارگان و رده ای علاوه بر عمل به آرمان های شهدا، انقلاب اسلامی و امام راحل، پاسداری از ایثارگری های و جانفشانی های ایثارگران و حفظ و حراست از این اهداف است.


💠 گروه های بومی تئاتر در اولویت حمایت قرار بگیرد 

🔸حسینعلی وکیل، نایب رئیس شورای اسلامی شهر کاشان، با تقدیر  از زحمات تمامی دست اندرکاران برگزاری جشنواره ملی تئاتر مهر بویژه در ستاد جشنواره و شورای سیاست گذاری در رقم خوردن این رویداد مهم فرهنگی شهر گفت: علاوه بر استفاده مفید و لازم از اجراهای تئاتر در فرهنگ سازی شهری ،ترویج فرهنگ تئاتر نیز در کاشان ضروری است.

🔹وی، برنامه ریزی برای ترویج فرهنگ تئاتر در ستاد و شورای سیاست گذاری جشنواره را به صورت گسترده تر و با تلاش بیشتر خواستارشد و افزود: تقویت نهاد تئاتر موضوع مهمی است و شهرداری ازآن حمایت می کند.

🔸به گفته وی، همانطور که هدف از تشکیل تیم های ورزشی در سطح شهر ،شناخت استعدادهای نهفته و پرورش قهرمانان در سطح ملی است هنر تئاتر و خروجی جشنواره نیز بایستی در همه بخش ها علاوه بر کشف و شناسایی کارگردانان، بازیگران، گریمورهار و نمایشنامه نویسان برتر بومی به پرورش آنها و معرفی افراد نخبه این عرصه در سطح ملی و کلان پرداخته و تئاتر شهر را ارتقا دهد.

🔹نایب رئیس شورای اسلامی شهر کاشان، با تاکید بر اینکه اعضای شورای سیاست گذاری و ستاد جشنواره سیاست مدونی در اولویت حمایت از گروه های نمایشی و بومی شهرستان را داشته باشند تا بتوانند از داخل آنها کارگردانان و نمایشنامه نویسان برتر در سطح تراز ملی را شناسایی و تربیت کنند گفت: آنها با این سیاست گذاری می توانند علاوه بر برگزاری رویداد کلان فرهنگی، بهره برداری در ارتقای تئاتر شهرستان و معرفی و پرورش چهره های برتر در این حوزه و افتخارآفرینی برای شهر را داشته باشند.


💠تئاتر مهر تاثیرگذاری و حضور خود را از مخاطبین خاص آن به بطن مردم افزایش دهد

🔸مصطفی کردمیل، دیگر عضوا شورا نیز با تاکید براینکه جشنواره مخاطب خاص خود را دارد گفت: جشنواره باید به بطن مردم جامعه برود و ضروریست که گستره تأثیرگذاری خود را به دل همه مردم توسعه دهد.

🔹وی، تحقق این مهم را با استفاده از ظرفیت و پتانسیل بالای هیأت های مذهبی کاشان دانست و گفت: حدود ۱۰ حسینیه هیأت های مذهبی کاشان دارای امکانات و ارایه خدمات اجرای تئاتر را دارد که کمک شایانی به استفاده از هنر تاثیرگذار تئاتر برای عموم مردم دارد.

🔸به گفته وی، استفاده از این ظرفیت بویژه در زمان مناسب های مذهبی و تاریخی بسیار ضروری و سازنده با مخاطب حداکثری و عموم مردم است.

🔹کردمیل، گفت: اجرای تئاتر گروه های مختلف هنری شهر با استفاده از ظرفیت هیأت های مذهبی و حسینه ها علاوه‌ بر تأثیرگذاری حداکثری آن در طیف وسیعی از جامعه ،عامل رقابت و ایجاد انگیزه برای هنرمندان و گروه های نمایشی و ارتقا و پیشرفت آنها می شود.

🔸وی استفاده از ظرفیت مدارس با مخاطب آماده در مکان را تاکید کرد و گفت: این پتانسیل اجرای تئاتر نیز می تواند برای رونق هنر تئاتر شهرستان در تمام ایام سال علاوه بر زمان محدود به برگزاری جشنواره باشد.


💠تاثیر گذاری تئاتر ،مستقیم، زنده، ملموس و محسوس است/اصفهان هیچ حمایت مادی و معنوی از جشنواره ندارد

🔸علی هاشمی طاهری، عضو دیگر شورا نیز با تبریک هفته بسیج و اینکه به کوری چشم دشمنان که نمی خواستند به جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب برسیم آن را برگزار می کنیم گفت: زحمات نیروهای فرهنگی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان که هر سال تلاش می کنند تا این رویداد هنری زیبا در شهرستان در سطح ملی و علی رغم همه سختی ها و زحمات زیاد آن به ثمر بنشیند ستودنی است.

🔹وی، با تاکید بر اینکه تئاتر چند ویژگی تاثیر گذاری مستقیم، زنده ، ملموس و محسوس متفاوت و بیشتر از سایر کارهای هنری دارد گفت: بازیگر تئاتر با ارتباط مستقیم خود روی مخاطب در لحظه و زنده محتوای کیفی این هنر نمایشی را در قالب شادی و خنده یا هر مضمون اثرگذار دیگر به او منتقل می کند.

🔸به گفته وی، حتی خیلی از نکات جزئی و ریز که شاید در خیلی از فیلم ها و نمایش ها به صورت غیر مستقیم نتواند منتقل شود از طریق تئاتر بهتر و بیشتر به مخاطب انتقال داده می شود.

🔹این عضو شورا در ادامه با اشاره به اینکه استان اصفهان از کاشان در برگزاری جشنواره ها در سطح ملی هیچ حمایتی ندارد گفت: استان در حق کاشان به عنوان دومین شهرستان بزرگ استان بعد از شهر اصفهان که این رویداد فرهنگی را برگزار می کند کم لطفی می کند.

🔸هاشمی طاهری، اختصاص موضوعات تئاتر را به مسائل مبتلا به جامعه تاکید کرد و گفت: فضای مجازی که پیر و جوان و کودک و زن و مرد را درگیر کرده است، آثار شوم طلاق، اهمیت کانون گرم خانه و خانواده، 40 سالگی انقلاب، بیان ارزش خانواده شهدا و ایثارگران را به صورت موکد در موضوعات آثار تئاتر جشنواره قراردهند.💠مضامین فرهنگ محور مورد دغدغه رهبری در هنر مورد تاکید جشنواره قرار بگیرد/انقلاب، ایثار، مقاومت و شهادت در جشنواره مورد تاکید قرارگیرد

🔸دکتر علیرضا مفرح، رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورا نیز زحمات و تلاش های عوامل اجرایی جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان را قابل تقدیر دانست و گفت: استفاده از مضامین و محتواهای فرهنگ  محور بویژه انقلاب اسلامی، ایثار، مقاومت و شهادت را که از دغدغه‌های مقام معظم رهبری نیز در زبان فرهنگ و هنر است در اولویت موضوعات قرارگیرد.

🔹وی، سرلوحه قراردادن مباحث چهل سالگی انقلاب اسلامی را برای مخاطبین خاص جشنواره تاکید کرد و گفت: این موضوعات می تواند با برگزاری تئاتر خیابانی گروه هدف بیشتری را جذب کند و مورد تاثیر قراردهد.

🔸به گفته وی، حتی در این بخش می توانند از ظرفیت دانش آموزی و دانشجویی با تأثیر گذاری آنها بر همسالان و دوستان استفاده کنند.💠نیروهای تئاتر کاشان شاخص فرهنگی شهر در سطح ملی هستند

🔸عفت پدرام فر، عضو و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا، با تقدیر از زحمات دست اندرکاران جشنواره تئاتر مهر بویژه هنرمندان کاشان در احیای هنر فاخر تئاتر که باعث جذب جوانان به عرصه های هنری فرهنگی شدند گفت: رسالت فرهنگی هنرمندان تئاتر کاشان در استفاده از این هنر تاثیرگذار و سازنده در طول سال که شاخص فرهنگی شهرستان در سطح کلان و ملی کشور هستند بسیار سنگین است.

🔹وی با تاکید بر اینکه فرد فرد این هنرمندان پیشکسوت تئاتر کاشان خود از نیروهایی هستند که فعالیت های انقلابی نیز داشته اند گفت: حمایت فرهنگی از هنرمندان ضروری است.

🔸به گفته وی، هنرمندان با توجه به شرایط امروزی جامعه‌ و مسایل حاشیه ای فرهنگی بسیار حواسشان جمع باشد و دقت کنند که در جریان برگزاری جشنواره تئاتر مهر و کارهای هنری مساله حاشیه سازی اتفاق نیفتد که شورا، شهرداری، مردم دارالمومنین کاشان و‌حتی خود آنها را با توجه به بافت مذهبی شهر زیر سوال و انتقاد ببرد.

🔹پدرام فر، همچنین با تاکید بر سالگرد چهل سالگی انقلاب و برگزاری جشنواره در آستانه دهه فجر افزود: در برگزاری جشنواره شاخص های مطرح و متناسب با انقلاب اسلامی رعایت شود تا هیچ جای سوال یا انتقاد از نحوه عملکرد پیش نیاید.


🔶🔹شایان ذکر است : بخش اول شصت و نهمین جلسه رسمی با موضوع بررسی جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان و حضور اعضای ستاد اجرایی چهاردهمین جشنواره تئاترملی مهر-کاشان برگزارشد و نظرات اعضای شورای سیاست گذاری و شورا در ارتقای هر چه بهتر و بیشتر این رویداد فرهنگی مورد بحث و بررسی قرارگرفت.


💠رئیس ستاد برگزاری چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان:
🔸هنر تئاتر از موثرترین، پرکارترین و پراستفاده ترین ابزار آموزش شهروندی است

❇️رئیس ستاد برگزاری چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان،گفت: هنر تئاتر از 🔹موثرترین، پرکارترین و پر استفاده ترین ابزار آموزش فرهنگ شهروندی به صورت غیرمستقیم و موثر و کارا است.

🔷به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان، مرتضی والی زاده، در بخش اول شصت و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کاشان مورخ ششم آذر نود و هفت ، با موضوع بررسی جشنواره ملی تئاتر مهر در کاشان، گفت: تئاتر بویژه نوع خیابانی آن یک نوع آموزش غیر مستقیم برای شهروندان است که ناخودآگاه حتی برای یک شهروند رهگذر تاثیرگذاری خود را دارد.
🔸وی، با تاکید بر اینکه طبق سیاست های ترسیم شده شهرداری و شورای شهر برگزاری جشنواره را با دو رویکرد داریم گفت: این دو رویکرد استفاده از ابزار هنر تئاتر برای ترویج فرهنگ شهروندی و حمایت از هنرمندان با هدف رونق توسعه هنر تئاتر و تربیت هنرمندان تئاتر در سطح کلان و ملی است.
🔹به گفته وی، رونق تئاتر تا حدودی با برگزاری جشنواره و اجرای تئاتر گروه های نمایشی شهرستان در طول سال در مراکز فرهنگی در شهرستان اتفاق افتاده است.
رئیس ستاد برگزاری چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر در کاشان، با تاکید بر اینکه بسیاری از آموزش ها را می توان با زبان هنر، هزینه کمتر و به صورت غیرمستقیم و اثرگذارتر برای شهروندان داشت گفت: خیلی از مسائل و مشکلات مبتلا به شهری مثل ترافیک، پسماند، آلودگی محیط زیست را می توانیم به زبان هنر تئاتر به راحتی و گویا برای آنها فرهنگ سازی کنیم.
🔸والی زاده، با تقدیر از زحمات تمامی افراد ستاد و شورای سیاست گذاری جشنواره گفت: ستاد اجرایی جشنواره از اردیبهشت ماه امسال برگزاری جلسات و فعالیت خود را آغازکرد.
🔹وی با تقدیر از از همراهی و حمایت شهردار و همچنین اعضای شورای شهر که بودجه جشنواره را از ابتدای سال تخصیص دادند و آرامش خاطر اعضای ستاد را فراهم کردند گفت: بحث شهروندی، فرهنگ و هنر از اولویت های موضوعی تئاتر مهر است که در فراخوان موضوعات آثار نیز بر آن تاکید شد.
🔸به گفته وی، شهر کاشان با تبلیغات محیطی جشنواره رنگ و بوی فرهنگی و هنر تئاتر را در ایام برگزاری جشنواره با تاثیرگذاری خوب آن دارد و از طرف شرکت کنندگان در جشنواره نیز استقبال خوب و فراگیری دارد.
🔹والی زاده، دیدار با مدیر کل صدا و سیمای استان اصفهان و قول همکاری بر امکان پخش زنده جشنواره از شبکه استانی اصفهان و شبکه نمایش را یادآورشد و گفت: همچنین صدا و سیمای استان قول همکاری در حضور عوامل برنامه در برنامه زنده رود و  پخش تیزر جشنواره را اعلام کرده است.

🔶رقابت 28گروه تئاتر از سراسر کشور در جشنواره ملی تئاترمهرکاشان

🔹محمد شفافی، دبیر چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر در کاشان، نیز در ادامه با اشاره به رقابت این جشنواره به میزبانی فرهنگسرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و با حمایت مرکز هنرهای نمایشی 9 تا 15 آذرماه امسال در این شهرستان گفت: 28 گروه هنری از 13 شهر و 10 استان ایران در این دوره از جشنواره رقابت می کنند.
🔸وی، برگزاری 18 جلسه برای انتخاب موضوعات ارسال آثار در فراخوان جشنواره را یادآورشد و گفت: سه محور کلی و دو نگاه ویژه با موضوعات مبتلا به جامعه بویژه آسیب های اجتماعی در بخش های صحنه ای و خیابانی در نظر گرفته شد.
🔹به گفته وی، سه محور کلی شامل موضوعات شهروندی، اجتماعی و مضامین ایثارگری و دفاع مقدس است و دو نگاه ویژه با عناوین کتاب بدلیل اینکه کاشان پایتختی کتاب کشور را دارد و چهل سالگی انقلاب اسلامی درنظر گرفته شد.
🔸دبیر چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، عدم حمایت استان از جشنواره را تاکنون یادآورشد و گفت: البته صدا و سیمای استان قول همکاری در پوشش جشنواره را داده است. 
🔹شفافی، در خصوص اعتبارات مالی جشنواره گفت: بودجه جشنواره نیز با توجه به افزایش دوبرابری هزینه ها افزایشی نداشت و حتی در احتساب هزینه ها موارد غیرضروری که حذف آن به جشنواره آسیبی نمی زند حذف یا تا حد ممکن کاهش داده شد و مجموع هزینه بصورت ریز و جز به جز مشخص و مدون شده است.
🔸وی تصریح کرد: حتی سعی کردیم از منابع مختلف کمک مالی بگیریم تا بار کمتر مالی بر شهرداری تحمیل شود بطوریکه وزارت کشور قول مساعد داده است که پس از برگزاری جشنواره و رویت فیلم آن بخش هایی از هزینه ها را مساعدت و تامین کند.

🔷شهرداری تا کنون 25 دوره برگزاری جشنواره های تئاتر را در شهر حمایت کرده است

🔸استاد محسن خسروی، از پیشکسوتان هنر تئاتر کاشان و مسئول کمیته فنی چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر در کاشان، نیز در پایان با تاکید بر اینکه شهرداری کاشان در مجموع تاکنون 25 دوره برگزاری جشنواره های تئاتر را در شهر حمایت کرده است گفت: این رویداد فرهنگی همچنان مساعدت مادی و معنوی همه جانبه شهرداری را در حمایت از هنر تئاتر و هنرمندان این عرصه می طلبد.
🔹وی، با ارائه گزارش عملکرد کمیته فنی این جشنواره گفت: هنر و هنرمندان تئاتر همچنان حمایت شهرداری را در ادامه و استمرار این رویداد کلان فرهنگی شهر استمداد می طلبند.برچسب ها:
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
سرخط خبرها
🔸اجرای پروژه های عمرانی با پیشرفت فیزیکی ۶۳ درصدی در منطقه یک شهرداری کاشان
🔸اجرای پروژه های عمرانی با پیشرفت فیزیکی ۶۳ درصدی در منطقه یک شهرداری کاشان
💠سومین کنفرانس جبرمحاسباتی،محاسباتی اعداد و کاربردها- دانشگاه کاشان
💠سومین کنفرانس جبرمحاسباتی،محاسباتی اعداد و کاربردها- دانشگاه کاشان
🔹🔸مرکز پژوهش های کاربردی و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کاشان برگزار می نماید:
🔹🔸مرکز پژوهش های کاربردی و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کاشان برگزار می نماید:
💠فرهنگ سازی برای تفکیک زباله از مبدا نیازمند مصوبه و اعمال قانون است
💠فرهنگ سازی برای تفکیک زباله از مبدا نیازمند مصوبه و اعمال قانون است
💠طرح موضوع استحکام بخشی خانه های تاریخی کاشان در اجلاس مجمع شهرداران آسیایی
💠طرح موضوع استحکام بخشی خانه های تاریخی کاشان در اجلاس مجمع شهرداران آسیایی
💠حضور اعضای ستاد نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان
💠حضور اعضای ستاد نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان
🔷🔸شاخص تلفات جانی تصادفات کاشان بالاتر از  متوسط کشوری است
🔷🔸شاخص تلفات جانی تصادفات کاشان بالاتر از متوسط کشوری است
🔷ضرورت احداث ساختمان جدید سالن مسافری ایستگاه راه آهن با نماد و معماری کاشان
🔷ضرورت احداث ساختمان جدید سالن مسافری ایستگاه راه آهن با نماد و معماری کاشان
تازه ترین اخبار
🔸اجرای پروژه های عمرانی با پیشرفت فیزیکی ۶۳ درصدی در منطقه یک شهرداری کاشان 💠سومین کنفرانس جبرمحاسباتی،محاسباتی اعداد و کاربردها- دانشگاه کاشان 🔹🔸مرکز پژوهش های کاربردی و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کاشان برگزار می نماید: 💠فرهنگ سازی برای تفکیک زباله از مبدا نیازمند مصوبه و اعمال قانون است 💠طرح موضوع استحکام بخشی خانه های تاریخی کاشان در اجلاس مجمع شهرداران آسیایی 💠حضور اعضای ستاد نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان 🔷🔸شاخص تلفات جانی تصادفات کاشان بالاتر از متوسط کشوری است 🔷ضرورت احداث ساختمان جدید سالن مسافری ایستگاه راه آهن با نماد و معماری کاشان 💠در آیین افتتاح دومین نمایشگاه گل وگیاه کاشان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری 🔷205 هزار موتورسیکلت سوار در کاشان داریم 🔶در اجرای طرح های ترافیکی از کار سلیقه ای پرهیز شود ❇️حضوراعضای ستاد اجرایی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر-کاشان 💠پیام مجید شمس 🔸رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر کاشان
پربازدیدترین اخبار
مهندس جواد حاجی قدیری مدیر نمونه شرکت آب و فاضلاب در سطح استان اصفهان بازدید اعضای شورای اسلامی شهر کاشان از گلستان گل محمدی شهرک فتح المبین نگاه ویژه شرکت برق منطقه ای استان اصفهان به شهر کویری کاشان موانع و چالش های توسعه مشهد اردهال بررسی شد دیدار اعضاء با حضرت آیت اله نمازی، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کاشان درخواست از دولت تدبیر و امید برای توجه جدی به کاشان برای سرعت بخشی به توسعه کاشان چاره ای جز جلب اعتماد سرمایه گذاران نداریم با همه بضاعت مان به توسعه کاشان بزرگ معتقدیم امیرحسین پارسا جانشین مهندس عرب بیگی شد همدلی و همزبانی؛ چراغ راه مدیریت شهری است
كاشان - بلوار شهید خادمی - جنب پارک شهید حسن زاده - شورای اسلامی شهر | تلفن: 55440055 (031)
کلیه حقوق متعلق به شورای اسلامی شهر کاشان می باشد.