✅ رئیس پلیس راهور کاشان 🔷205 هزار موتورسیکلت سوار در کاشان داریم ✅ رئیس پلیس راهور کاشان گفت: وجود 205 هزار موتورسیکلت سوار در کاشان با معضلات ترافیکی آنها در شهر واقعا تامل برانگیز است.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ آذر - تعداد بازدید: 1614 بار
❇️شصت و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کاشان
❇️بررسی موارد و مشکلات جاری ترافیکی شهر کاشان


🔷205 هزار موتورسیکلت سوار در کاشان داریم
🔶اجرای سامانه پایش تصویری معضل ترافیک کاشان را کنترل و کاهش می دهد
🔷پایش تصویری شهر ترافیک را کنترل می کند
🔶شورای شهر مطالبه پایش تصویری در رفع معضل ترافیک کاشان را در اولویت قراردهد


✅ رئیس پلیس راهور کاشان گفت: وجود 205 هزار موتورسیکلت سوار در کاشان با معضلات ترافیکی آنها در شهر واقعا تامل برانگیز است.

🔶به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان، سرهنگ سید علیرضا رحیمی، رئیس پلیس راهور کاشان، در بخش دوم شصت و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کاشان مورخ ششم آذر نود و هفت ، با موضوع بررسی موارد و مشکلات جاری ترافیکی شهر کاشان گفت: می تواند تجارب تحقیقاتی و مطالعاتی خود را در بحث آماری و نکات و اطلاعات لازم ترافیکی بویژه در بحث نقاط حادثه خیز را برای برنامه ریزی و اجرای موفق تر طرح ها در اختیار مشاورین شرکت مترا قرار دهد.

🔹وی با تاکید بر اینکه قاطبه مردم کاشان موتورسوار هستند گفت: مشکلات ترافیکی شهر بویژه تصادفات موتورسواران که حتی بعضی از آنها با سه یا چهار سرنشین تردد دارند و 20 هزار اتباعی که از موتور استفاده می کنند تدابیر ویژه و خاصی را می طلبد.

🔸به گفته وی، یکی از دلایل استفاده فراوان از موتور در کاشان به علت گرمای هوا و سهل الوصول بودن تردد آن در معابر شهری است که پلیس راهور در این راستا طرح قسم « قانون مداری موتورسواران» را برای فرهنگ بهتر استفاده از این وسیله نقلیه برگزارکرد.

🔹رئیس پلیس راهور کاشان، نتیجه نگرفتن مطلوب از اجرای این طرح را تاکیدکرد و گفت: فرهنگ سازی در این زمینه مهم ترین کار و راهکار برخورد با معضل ترافیکی موتورسواران همراه با اجرای برنامه های بلند مدت است.

🔸سرهنگ رحیمی، با اشاره به معضل ترافیکی در محورهای آیت الله کاشانی، شهید بهشتی، فاضل نراقی، شهید رجایی، باباافضل، اباذر و منتهی به بازار گفت: آیا راه اندازی پارکینگ  معابر و پایش تصویری نتیجه بخش نیست؟ و چرا کاشان به عنوان دومین شهرستان بزرگ استان پوشش پایش تصویری را با وجود اینکه دستورالعمل آن از شاک«شورای امنیت ملی کشور» در سال 90 ابلاغ شد ندارد؟

🔹وی، تاثیر دوربین های نظارتی بر کنترل ترافیک را بسیار موثر دانست و گفت: بحث استقرار پارکینگ ها نیز می تواند در رفع معضل ترافیک شهر بسیار کارگشا باشد.
به گفته وی، شورا باید اولین اولویت خود را در رفع مسائل ترافیکی شهر راه اندازی پایش تصویری قراردهد و آنرا مطالبه کند.

🔸رئیس پلیس راهور کاشان، استفاده از ظرفیت فرهنگی مذهبی شهرستان با عنوان دارالمومنینی در فرهنگ سازی موارد ترافیکی را تاکیدکرد و گفت: در بحث راه های دسترسی نیز یکی دیگر از معضلات نبود کمربندی کاشان است که بار ترافیکی شهر را گسترش می دهد.


🔷🔸شایان ذکر است: شصت و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کاشان، با موضوع بررسی موارد و مشکلات جاری ترافیکی شهر کاشان با حضور حمیدرضا بخشنده فر معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری، مهندس مرادی مدیر طراحی و مطالعات ترافیک، دکتر توکلی استاد و عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ، سرهنگ سید علیرضا رحیمی، سمانه رحیمی مهندس مشاور مترا ،سید کمال سید حسین مهندس مشاور مترا و محمد هنرمند کارشناس حقوقی شورا و شهرداری برگزارشد.


✅ کانال رسمی شورای شهرکاشان

💠 @kashan_shora
برچسب ها:
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
سرخط خبرها
🔸اجرای پروژه های عمرانی با پیشرفت فیزیکی ۶۳ درصدی در منطقه یک شهرداری کاشان
🔸اجرای پروژه های عمرانی با پیشرفت فیزیکی ۶۳ درصدی در منطقه یک شهرداری کاشان
💠سومین کنفرانس جبرمحاسباتی،محاسباتی اعداد و کاربردها- دانشگاه کاشان
💠سومین کنفرانس جبرمحاسباتی،محاسباتی اعداد و کاربردها- دانشگاه کاشان
🔹🔸مرکز پژوهش های کاربردی و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کاشان برگزار می نماید:
🔹🔸مرکز پژوهش های کاربردی و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کاشان برگزار می نماید:
💠فرهنگ سازی برای تفکیک زباله از مبدا نیازمند مصوبه و اعمال قانون است
💠فرهنگ سازی برای تفکیک زباله از مبدا نیازمند مصوبه و اعمال قانون است
💠طرح موضوع استحکام بخشی خانه های تاریخی کاشان در اجلاس مجمع شهرداران آسیایی
💠طرح موضوع استحکام بخشی خانه های تاریخی کاشان در اجلاس مجمع شهرداران آسیایی
💠حضور اعضای ستاد نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان
💠حضور اعضای ستاد نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان
🔷🔸شاخص تلفات جانی تصادفات کاشان بالاتر از  متوسط کشوری است
🔷🔸شاخص تلفات جانی تصادفات کاشان بالاتر از متوسط کشوری است
🔷ضرورت احداث ساختمان جدید سالن مسافری ایستگاه راه آهن با نماد و معماری کاشان
🔷ضرورت احداث ساختمان جدید سالن مسافری ایستگاه راه آهن با نماد و معماری کاشان
تازه ترین اخبار
🔸اجرای پروژه های عمرانی با پیشرفت فیزیکی ۶۳ درصدی در منطقه یک شهرداری کاشان 💠سومین کنفرانس جبرمحاسباتی،محاسباتی اعداد و کاربردها- دانشگاه کاشان 🔹🔸مرکز پژوهش های کاربردی و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کاشان برگزار می نماید: 💠فرهنگ سازی برای تفکیک زباله از مبدا نیازمند مصوبه و اعمال قانون است 💠طرح موضوع استحکام بخشی خانه های تاریخی کاشان در اجلاس مجمع شهرداران آسیایی 💠حضور اعضای ستاد نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان 🔷🔸شاخص تلفات جانی تصادفات کاشان بالاتر از متوسط کشوری است 🔷ضرورت احداث ساختمان جدید سالن مسافری ایستگاه راه آهن با نماد و معماری کاشان 💠در آیین افتتاح دومین نمایشگاه گل وگیاه کاشان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری 🔷205 هزار موتورسیکلت سوار در کاشان داریم 🔶در اجرای طرح های ترافیکی از کار سلیقه ای پرهیز شود ❇️حضوراعضای ستاد اجرایی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر-کاشان 💠پیام مجید شمس 🔸رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر کاشان
پربازدیدترین اخبار
مهندس جواد حاجی قدیری مدیر نمونه شرکت آب و فاضلاب در سطح استان اصفهان بازدید اعضای شورای اسلامی شهر کاشان از گلستان گل محمدی شهرک فتح المبین نگاه ویژه شرکت برق منطقه ای استان اصفهان به شهر کویری کاشان موانع و چالش های توسعه مشهد اردهال بررسی شد دیدار اعضاء با حضرت آیت اله نمازی، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کاشان درخواست از دولت تدبیر و امید برای توجه جدی به کاشان برای سرعت بخشی به توسعه کاشان چاره ای جز جلب اعتماد سرمایه گذاران نداریم با همه بضاعت مان به توسعه کاشان بزرگ معتقدیم امیرحسین پارسا جانشین مهندس عرب بیگی شد همدلی و همزبانی؛ چراغ راه مدیریت شهری است
كاشان - بلوار شهید خادمی - جنب پارک شهید حسن زاده - شورای اسلامی شهر | تلفن: 55440055 (031)
کلیه حقوق متعلق به شورای اسلامی شهر کاشان می باشد.