🔷مدیر منطقه یک شهرداری کاشان : 🔸اجرای پروژه های عمرانی با پیشرفت فیزیکی ۶۳ درصدی در منطقه یک شهرداری کاشان 🔹مدیر منطقه یک شهرداری کاشان از آزادسازی ۱۶ پلاک املاک و اجرای پروژه های عمرانی با پیشرفت فیزیکی ۶۳ درصد در حال اجرا خبر داد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر - تعداد بازدید: 2003 بار

💠آزادسازی ۱۶ پلاک املاک  در منطقه یک شهرداری کاشان

🔷مدیر منطقه یک شهرداری کاشان :
🔸اجرای پروژه های عمرانی با پیشرفت فیزیکی ۶۳ درصدی در منطقه یک شهرداری کاشان

🔹مدیر منطقه یک شهرداری کاشان از آزادسازی ۱۶ پلاک املاک و اجرای پروژه های عمرانی با پیشرفت فیزیکی ۶۳ درصد در حال اجرا خبر داد.

🔸به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان، محمدحسین واحدیان، مدیر منطقه یک(بافت تاریخی) شهری کاشان، در بخش سوم هفتاد و یکمین جلسه رسمی این شورا (17/9/97) گفت: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد تومان در حوزه‌های عمرانی، فرهنگی، هنری، زیباسازی، خدماتی و فضای سبز درحال اجرا است.

🔹وی افزود: این پروژه ها شامل پروژه زیرسازی و آسفالت خیابان شهدای حرم، آسفالت کوچه شهید حسنی نژاد، احیای مرکز محله درب باغ، مرمت آب انبار دارکوب با تغییر کاربری به آمفی تئاتر روباز،مرمت آب انبار چهارباغ و بهسازی مسیر اطراف،  بازارچه سردار، خانه رضوی و توسعه فرهنگسرای معراج، دروازه اصفهان، جداره سازی و کف سازی کوچه تاریخی آقا، مرمت و بهسازی گذر چهارسوق پامنار، مرمت و بهسازی گذر سرازیره، جداره سازی و کف سازی کوچه آشتی کنان، احداث راست گرد خیابان امام خمینی (ره)، تکمیل آبشار پارک ملت، پروژه کف سازی و جداره سازی کوچه بازار محقق است.

🔸به گفته وی، ایجاد گذرهای فرهنگ و هنر از محور مسجد آقا بزرگ تا میدان کمال الملک که دو گذر  آن با حضور وزیر ارشاد افتتاح شد یکی دیگر  از این پروژه های عمرانی در بافت تاریخی منطقه یک شهرداری کاشان است.

🔹مدیر منطقه یک شهرداری کاشان،اجرای شبکه ۱۲ متری محله طاهرو منصور را که چهار خیابان اصلی را به هم متصل می کند یادآورشد و گفت: این شبکه ورودی فاضل نراقی، باباافضل، کوچه شهید امیری  مقدم به خیابان، کوچه الماسی (فیلسوف) به خیابان ملامحسن فیض کاشانی به عنوان یک معبر اصلی است که بدلیل وجود یکسری مشکلات در چندین سال آزادسازی آن به صورت نظام مند انجام شد.

🔸واحدیان، در خصوص آزادسازی املاک منطقه یک شهرداری کاشان گفت: بیشتر تملک ها انجام و آزادسازی شده است.به گفته وی، تا کنون ۱۶ پلاک با متراژ 8611 مترمربع با اعتبار 5/5 میلیارد تومان توافق و آزادسازی آن انجام شده است.

🔹وی، با تشریح مساعدت و حمایت از سایر پروژه های فرهنگی، هنری و ورزشی این منطقه در تعامل با سایر نهادها گفت: کتابخانه ای نیز به مناسبت پایتختی کتاب کاشان نیز در محل شهرداری این منطقه ایجاد شد تا مراجعان و‌همکاران هنگام مراجعه و انتظار از مطالعه کتب وطرح های تحقیقاتی اجرایی این منطقه  استفاده کنند.

🔸واحدیان، در ادامه با اشاره به مساحت ۵2۱ هکتاری منطقه یک که ۴۷۸ هکتار آن بافت تاریخی است افزود: در یک کلام کاشان قدیم در این منطقه خلاصه شده است که اهتمام ویژه‌ای برای تمام مسائل آن با نگاه خاص و پیوست فرهنگی اجتماعی را می طلبند.

🔹واحدیان، با تاکید بر اینکه این نکته مهم کار را در بافت تاریخی مشکل کرده است اما ظرافت و ریزه کاری خاص خود را می طلبد گفت: توسعه معابر در سطح منطقه بدلیل روان سازی ترافیک در معابر اصلی و ایجاد دسترسی به راه های دسترسی شهروندان همراه با حفظ شاخص فرهنگی ،تاریخی و اجتماعی آن سیاست اصلی شهرداری این منطقه است.

🔸به گفته وی، هدف ما توسعه و آبادانی منطقه یک شهرداری کاشان به نحوی است که گسست فرهنگی. اجتماعی در این بافت تاریخی انجام نشود و در عین حال پاسخگویی نیازهای شهروندان و رفع نیازهای آنها نیز باشیم.

🔹مدیر منطقه یک شهرداری کاشان، تصریح کرد: سعی می کنیم طراحی را به گونه ای در این منطقه انجام دهیم که پیوستگی فرهنگی اجتماعی این بافت تاریخی حفظ شود.

🔶🔹شایان ذکر است : هفتاد و یکمین جلسه رسمی در بخش اول با ارائه گزارش مفصلی از اجلاس پنجم مجمع شهرداران آسیایی در شهر (Gaziantep ) قاضی آنتپ ترکیه توسط دکتر مفرح، در بخش دوم با ارائه گزارش سفر اعضای شورا به یزد توسط مهندس وکیل ، مصطفی کردمیل، عفت پدرام فر و رئیس شورا، در بخش سوم، با ارائه گزارش اقدامات عمرانی، فنی و فرهنگی اجتماعی محمدحسین واحدیان، مدیر منطقه یک(بافت تاریخی) شهری کاشان و در بخش چهارم با ارائه گزارش دبیر و اعضای ستاد اجرایی نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان برگزارشد.

✅ کانال رسمی شورای شهرکاشان

💠 @kashan_shora
برچسب ها:
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
سرخط خبرها
🔸اجرای پروژه های عمرانی با پیشرفت فیزیکی ۶۳ درصدی در منطقه یک شهرداری کاشان
🔸اجرای پروژه های عمرانی با پیشرفت فیزیکی ۶۳ درصدی در منطقه یک شهرداری کاشان
💠سومین کنفرانس جبرمحاسباتی،محاسباتی اعداد و کاربردها- دانشگاه کاشان
💠سومین کنفرانس جبرمحاسباتی،محاسباتی اعداد و کاربردها- دانشگاه کاشان
🔹🔸مرکز پژوهش های کاربردی و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کاشان برگزار می نماید:
🔹🔸مرکز پژوهش های کاربردی و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کاشان برگزار می نماید:
💠فرهنگ سازی برای تفکیک زباله از مبدا نیازمند مصوبه و اعمال قانون است
💠فرهنگ سازی برای تفکیک زباله از مبدا نیازمند مصوبه و اعمال قانون است
💠طرح موضوع استحکام بخشی خانه های تاریخی کاشان در اجلاس مجمع شهرداران آسیایی
💠طرح موضوع استحکام بخشی خانه های تاریخی کاشان در اجلاس مجمع شهرداران آسیایی
💠حضور اعضای ستاد نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان
💠حضور اعضای ستاد نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان
🔷🔸شاخص تلفات جانی تصادفات کاشان بالاتر از  متوسط کشوری است
🔷🔸شاخص تلفات جانی تصادفات کاشان بالاتر از متوسط کشوری است
🔷ضرورت احداث ساختمان جدید سالن مسافری ایستگاه راه آهن با نماد و معماری کاشان
🔷ضرورت احداث ساختمان جدید سالن مسافری ایستگاه راه آهن با نماد و معماری کاشان
تازه ترین اخبار
🔸اجرای پروژه های عمرانی با پیشرفت فیزیکی ۶۳ درصدی در منطقه یک شهرداری کاشان 💠سومین کنفرانس جبرمحاسباتی،محاسباتی اعداد و کاربردها- دانشگاه کاشان 🔹🔸مرکز پژوهش های کاربردی و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کاشان برگزار می نماید: 💠فرهنگ سازی برای تفکیک زباله از مبدا نیازمند مصوبه و اعمال قانون است 💠طرح موضوع استحکام بخشی خانه های تاریخی کاشان در اجلاس مجمع شهرداران آسیایی 💠حضور اعضای ستاد نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان 🔷🔸شاخص تلفات جانی تصادفات کاشان بالاتر از متوسط کشوری است 🔷ضرورت احداث ساختمان جدید سالن مسافری ایستگاه راه آهن با نماد و معماری کاشان 💠در آیین افتتاح دومین نمایشگاه گل وگیاه کاشان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری 🔷205 هزار موتورسیکلت سوار در کاشان داریم 🔶در اجرای طرح های ترافیکی از کار سلیقه ای پرهیز شود ❇️حضوراعضای ستاد اجرایی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر-کاشان 💠پیام مجید شمس 🔸رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر کاشان
پربازدیدترین اخبار
مهندس جواد حاجی قدیری مدیر نمونه شرکت آب و فاضلاب در سطح استان اصفهان بازدید اعضای شورای اسلامی شهر کاشان از گلستان گل محمدی شهرک فتح المبین نگاه ویژه شرکت برق منطقه ای استان اصفهان به شهر کویری کاشان موانع و چالش های توسعه مشهد اردهال بررسی شد دیدار اعضاء با حضرت آیت اله نمازی، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کاشان درخواست از دولت تدبیر و امید برای توجه جدی به کاشان برای سرعت بخشی به توسعه کاشان چاره ای جز جلب اعتماد سرمایه گذاران نداریم با همه بضاعت مان به توسعه کاشان بزرگ معتقدیم امیرحسین پارسا جانشین مهندس عرب بیگی شد همدلی و همزبانی؛ چراغ راه مدیریت شهری است
كاشان - بلوار شهید خادمی - جنب پارک شهید حسن زاده - شورای اسلامی شهر | تلفن: 55440055 (031)
کلیه حقوق متعلق به شورای اسلامی شهر کاشان می باشد.