در ادامه نشست های دوره ای شورای شهربا روسای ادارات و دستگاه های اجرائی نشست شورای شهر با مسؤلین میراث فرهنگی کاشان شورای اسلامی شهر کاشان در نشستی با حضور سرپرست و معاونین اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری به بررسی مسائل حوزه میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان کاشان پرداخت.
 ۱۳۹۳ جمعه ۲۲ اسفند ساعت 0 و 0 دقیقه
شورای اسلامی شهر کاشان در نشستی با حضور سرپرست و معاونین اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری به بررسی مسائل حوزه میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان کاشان پرداخت . 
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان در این نشست که با حضور رئیس شورا و اعضا و همچنین شهردار کاشان برگزار شد، سرپرست اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کاشان در گزارشی فشرده و جامع به ارائه اقدامات و برنامه های اجرا شده این اداره طی یک سال گذشته در حوزه های مختلف از جمله ثبت تعدادی از آثار ملموس و ناملموس ملی و همچنین برگزاری نشست های تخصصی در حیطه گردشگری در شهرستان کاشان پرداخت . 
مهران سرمدیان در این جلسه که به میزبانی شورای اسلامی شهر کاشان برگزار شد پیرامون مراحل نجات بخشی و تعیین حریم محوطه باستانی سیلک و همگرائی دستگاه های اجرائی شهرستان از جمله شهرداری ، فرمانداری و شورای شهر در این زمینه گزارشی ارائه کرد و خواستار هم افزائی بیشتر دستگاه ها در این موضوع مهم که میتواند نام منطقه فرهنگی کاشان را بیش از پیش در سطح جهان مطرح کند خواستار شد . 
در این نشست 3ساعته،اعضای شورای شهر و شهردار کاشان به بیان دیدگاه ها و مسائل مربوط به حوزه گردشگری،صنایع دستی و بافت تاریخی و همچنین اقدامات وسیع شهرداری در حوزه گردشگری پرداختند.
گفتنی است شورای اسلامی شهر کاشان در دوره چهارم در راستای تسریع امور اجرائی شهر جلساتی را با حضور مسؤلین ادارات و دستگاه های اجرائی شهرستان کاشان برگزار می کند .