در هفدهمین جشنواره شهيد رجايي استان؛ مهندس جواد حاجی قدیری مدیر نمونه شرکت آب و فاضلاب در سطح استان اصفهان به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان در مراسم تقدیر از برگزیدگان هفدهمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان، مهندس حاجی قدیری عضو و خزانه دار شورا به عنوان مدیر نمونه شرکت آب و فاضلاب در سطح استان معرفی و تقدیر شدند.
 ۱۳۹۳ پنج شنبه ۲۸ اسفند ساعت 0 و 0 دقیقه
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان در مراسم تقدیر از برگزیدگان هفدهمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان ،مهندس حاجی قدیری عضو و خزانه دار شورا به عنوان مدیر نمونه شرکت آب و فاضلاب در سطح استان معرفی و تقدیر شدند.
استاندار اصفهان طی سخنرانی در این مراسم  وجود نیروی انسانی قابل و کارآمد در نظام اداری، عزم ملی به وجود آمده به واسطه سیاست های اقتصاد مقاومتی و رویکرد دولت تدبیر و امید در زمینه جبران نقاط ضعف اجرایی به‌عنوان نقاط قوت سیستم اجرایی و اداری استان یاد کرد.
زرگرپور با اشاره به روند انتخاب مدیران، کارمندان و دستگاه های نمونه استان در هفدهمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان تصریح کرد: فرایند ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی و اداری استان بر مبنای مجموعه شاخص های عمومی و اختصاصی است.
شرکت آب و فاضلاب کاشان نیز در این دوره جشنواره شهید رجایی استان اصفهان رتبه نخست بخش شاخص های عمومی در گروه شرکت ها، بانک ها و بیمه های دولتی را کسب کرد.
شایان ذکر است، هفدهمین جشنواره شهید رجایی با معرفی ۲۱ دستگاه برتر اداری و اجرایی و ۳۵۱ کارمند به‌عنوان برگزیدگان خدمت استان اصفهان به کار خود پایان داد.