رئیس شورای اسلامی کاشان در اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال جدید: همدلی و همزبانی؛ چراغ راه مدیریت شهری است رئیس شورای اسلامی شهر کاشان به مدیران شهری و اجرائی این شهرستان توصیه کرد در سال جدید و مطابق با شعار این سال با همدلی و همزبانی در حالی که خود عامل به شعارهای حوزه مسؤلیتی خود هستند به دور از سیاسی بازی در راه خدمت رسانی صادقانه و بی منت به مردم و توسعه کاشان بزرگ تلاش کنند.
 ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۹ فروردين ساعت 0 و 0 دقیقه
رئیس شورای اسلامی شهر کاشان به مدیران شهری و اجرائی این شهرستان توصیه کرد در سال جدید و مطابق با شعار این سال با همدلی و همزبانی در حالی که خود عامل به شعارهای حوزه مسؤلیتی خود هستند به دور از سیاسی بازی در راه خدمت رسانی صادقانه و بی منت به مردم و توسعه کاشان بزرگ تلاش کنند .
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان علی رسول زاده که در اولین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان در سال 94 و در گلزار شهدای دارالسلام سخن می گفت افزود : در تمشیت امور مردم نمی توان موفق بود جز با تحمل سختی ها و مشکلات و بی شک اگر کاری با اخلاص صورت بگیرد میتوان شاهد موفقیت نیز بود و شعار همدلی و همزبانی در مدیریت شهری که مشکلات بسیاری دارد میتواند چراغ راه قرار گیرد .
رئیس شورای اسلامی شهر کاشان با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس دهم به اهمیت شرکت همه آحاد ملت در این آزمون مهم بر پایه توصیه های رهبر فقید انقلاب مبنی بر واجب بودن حفظ نظام اشاره کرد و یادآور شد : همه جریان های سیاسی فعال در کاشان و نخبگان این شهر باید بدانند که در وهله اول باید مردم را به شرکت فعال در این انتخابات تشویق و ترغیب کنیم و در وهله دوم نماینده ای به مجلس بفرستیم که در عرصه قانونگذاری بتواند منشأ اثر برای کشور و شهر و دیار خود باشد .
علی رسول زاده همچنین خطاب به مدیران اجرائی و شهری کاشان گفت : در هنگامه ایفای مسؤلیت نمی توان با فرافکنی شهر را اداره کرد و بایستی مسؤلیت تام و تمام حوزه کاری خود را بدون اینکه گناهی را بر گردن دیگران بیندازیم به دوش بکشیم . وی افزود : پذیرفته نیست که بجای قبول اشتباه، جوسازی کرد و سؤمدیریت را با مسئله تحریم و اینکه مقامات کلان استانی عرصه را تنگ کرده اند پوشش داد .
رئیس شورای اسلامی شهر کاشان با اشاره به پتانسیل عظیم نخبگان نوجوان و جوان علمی در کاشان و وجود 55هزار دانش آموز و 40هزار دانشجو در این شهر خواستار بهره گیری از این ذخایر ارزشمند در راه توسعه کاشان شد و تصریح کرد : باید و بیش از پیش از تجربه حدود 600 نفر از مدیران نخبه کاشانی که اکنون در بیرون از این شهر روزگار می گذرانند در راه پیشرفت و توسعه کاشان بزرگ استفاده کرد و البته این پرسش را نیز مطرح کرد که در سالهای اخیر چقدر از تجربه مدیران سابق و دلسوزی که به این شهر عرق دارند و میتوانند به مدیران حال حاضر اجرائی کاشان کمک کنند استفاده شده است؟!
علی رسول زاده سپس همدلی و همزبانی را از ویژگی های شورای چهارم شهر و شهرداری کاشان دانست و خاطرنشان کرد : در این شورا از همان ابتدا نگاه اصلی به تحول در همه امور شهر بود و خرسندیم که با وجود همه نظرات مختلف در شورا شهردار فعلی کاشان از دل مجموع آرا و نظرات مسؤلیت شهرداری این شهر را بر عهده گرفت و ضمن قدردانی از وی به شهردار جوان کاشان توصیه می کنم درباره اصراف و تبذیر به معاونان خود و مدیران میانی شهرداری توصیه و سفارش کنند . وی تأکید کرد : قطعأ در میان اعضای شورا نظرات متضاد و متفاوتی برای تسهیل امور زندگی مردم وجود دارد اما یقینأ همدلی و همزبانی در هدفی که انتخاب شده به عنوان شاخصه اصلی بیش از هر چیز به چشم می خورد .
رئیس شورای اسلامی شهر کاشان همچنین گردشگری را ابزار ناگزیر رسیدن به توسعه کاشان بزرگ دانست و از مدیران اجرائی این منطقه خواست تا در راه تسهیل بیش از پیش ورود سرمایه گذاران به این بخش تلاش کنند . رسول زاده افزود : ما در شهر کاشان چالشی مهم بنام بحران آب داریم که علیرغم همه تلاش هائی که در سال های اخیر در بخش مدیریت آبفا صورت گرفته لیکن بحران آب کاشان جدی است و نیازمند توجه بیشتر است .