همزمان با میلاد علمدار دشت کربلا و تجلیل از جانبازان عزیز شورا با برگزاری آئین معارفه امیرحسین پارسا جانشین مهندس عرب بیگی شد در نشست رسمی شورای اسلامی شهر کاشان جانشین مهندس علیرضا عرب بیگی با ایراد سوگند به عنوان سیزدهمین عضو این شورا معرفی و مشغول به خدمت گردید.
 ۱۳۹۴ يکشنبه ۳ خرداد ساعت 0 و 0 دقیقه
 در نشست رسمی شورای اسلامی شهر کاشان جانشین مهندس علیرضا عرب بیگی با ایراد سوگند به عنوان سیزدهمین عضو این شورا معرفی و مشغول به خدمت گردید.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان پس از انتصاب مهندس عرب بیگی از سوی شرکت برق منطقه ای استان اصفهان در سمت رئیس اداره برق شهرستان کاشان، امیرحسین پارسا که پیش از این توانسته بود با رأی شهروندان عضو علی البدل شورای اسلامی شهر لقب بگیرد رسمأ به عنوان جانشین مهندس عرب بیگی معرفی و پس از ایراد سوگند در صحن شورای اسلامی شهر کاشان و در حضور رئیس و سایر اعضا به عنوان سیزدهمین عضو شورا کار خود را در پارلمان شهری آغاز کرد.
همچنین در این نشست و همزمان با سالروز میلاد باسعادت علمدار دشت کربلا، از آقایان علی هاشمی طاهری، علیرضا پورعسگری و مجید شمس به عنوان اعضای جانباز و ایثارگر عضو شورای اسلامی شهر کاشان در دوره چهارم تقدیر و تجلیل به عمل آمد.